Piątek, 27 listopada 2015. Imieniny Franciszka, Kseni, MaksymilianaKosmiczna wystawa w BCK

. W klimacie "Gwiezdnych Wojen"

2012-12-10 12:49:33 (ost. akt: 2012-12-10 12:52:24)


Wystawa, którą od piątku (07.12.) możemy oglądać w galerii w podziemiach BCK zainteresuje nie tylko fanów filmów Georga LucasaWystawa, którą od piątku (07.12.) możemy oglądać w galerii w podziemiach BCK zainteresuje nie tylko fanów filmów Georga Lucasa

Autor: Aleksandra Jakimczuk

Rury od odkurzacza, tysiące zapalniczek, długopisów, drukarek, tonerów ksero — to tylko niektóre elementy, które posłużyły do zbudowania... modeli statków kosmicznych i figur bohaterów z "Gwiezdnych Wojen". Wystawę można oglądać w Braniewskim Centrum Kultury do świąt Bożego Narodzenia.Wystawa, którą od piątku (07.12.) możemy oglądać w galerii w podziemiach BCK zainteresuje nie tylko fanów filmów Georga Lucasa. To także nie lada gratka dla miłośników modeli.

Wystawa jest zbiorem prac Katarzyny Anuszewicz-Powalskiej, Adama i Marka Kuleszów. Artyści zaprezentowali imponujące modele statków kosmicznych, figury bohaterów "Gwiezdnych Wojen", uzbrojenie. Już sam wygląd eksponatów zrobił wrażenie na zwiedzających wystawę. Zdziwienie było jeszcze większe gdy zapoznali się oni z treścią tabliczek, na których wymienione były materiały z jakich zostały wykonane. Rury od odkurzacza, tysiące zapalniczek, długopisów, drukarek czy tonerów ksero — to tylko niektóre elementy. 


Na wystawie możemy zobaczyć m.in. statki Milenium Falcon, Nebulon-B Frigate EF76, Star Destroyer oraz figury Watto i Yoda.


Autorzy prac prezentują swoje działa nie tylko w Polsce ale także poza granicami kraju. Artyści przygotowują wystawę, którą zaprezentują w Stanach Zjednoczonych.


Wystawę można oglądać w BCK do świąt Bożego Narodzenia. Wstęp wolny. Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages