Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

I Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Zagajach

2013-05-29 14:45:21 (ost. akt: 2013-05-29 14:47:04)

Autor zdjęcia: Agnieszka Sidor

Uroczysta akademia, występ uczniów klasy VI, a także gry, zabawy i słodki poczęstunek. Tak bawiono się w Szkole Podstawowej w Zagajach podczas tegorocznego I Dnia Rodziny.

W Szkole Podstawowej w Zagajach odbył się I Dzień Rodziny. Do szkoły zawitali rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, ciocie i wujkowie oraz zaproszeni goście. Spotkanie rozpoczęła p. Dyrektor Halina Stechnacz-Buśko witając przybyłych i wręczając sponsorom okolicznościowe upominki.

W atmosferze ciepła rodzinnego wprowadzili zebranych uczniowie kl. VI przedstawieniem pt. „ Bajkowy pociąg życzeń”. Radość i entuzjazm dzieci sięgał zenitu podczas występu artystów z Teatru Nieformalnego z Olsztyna. Ogromna niespodzianka była też wizyta Kubusia Puchatka- mądrego misia z bajki.

Nawet chłód i dobry deszczyk nie przeszkodziły rodzinom cieszyć się atrakcjami przygotowanymi na boisku szkolnym. Największym zainteresowaniem cieszyła się trampolina i erobungee. Chłopcy z szeroko otwartymi oczami oglądali prezentację wyposażenia Straży Granicznej z grzechotek.

Aby Podczas gier i zabaw sportowych nie zabrakło energii wszyscy mogli posilić się kiełbaskami na gorąco. Cały czas dostępna była kawa i herbata oraz przepyszne ciasta przygotowane przez mamy, Lody, owoce, napoje oraz wata cukrowa pogłębiły nastrój prawdziwego rodzinnego festynu.

Talenty muzyczne można było podziwiać podczas konkursu karaoke. Wspaniała impreza mogła się odbyć dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców i pracowników szkoły.
Wspaniała impreza mogła się odbyć dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, uczniów i pracowników szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zagajach Pani Halina Stechnacz-Buśko składa szczególne podziękowania sponsorom, którzy przyczynili się do uświetnienia obchodów I Dnia Rodziny w naszej szkole. Dziękuje za wsparcie finansowe ze strony: Wójta Gminy w Lelkowie P. Stanisława Popiela, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Elbląga, Exbud Pieniężno P. Krystiana Fuks i Marcina Ryniec, Prywatnego Transportu Autobusowego P. Antoniego Woźnego, Piekarni Warmińskiej z Braniewa, Zakładu Wulkanizacyjnego z Pieniężna P. Dariusza Turowskiego, Zakładu Fryzjerskiego w Pieniężnie P. Ewy Marszał, Jerzego Wieliczko Z zagaja, Bogdana Szewczyka z Pieniężna, Alicji Poźniak z Lelkowa.

Dziękuje również Funkcjonariuszom z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach, oraz Panu Kamilowi Myszka z Braniewskiej Fundacji Inicjatyw Społecznych.

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Zagaje #1102667 | 83.11.*.* 3 cze 2013 14:20

  Super impreza

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. uczeń #1102496 | 83.11.*.* 3 cze 2013 11:34

  brawo!!!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages