Wtorek, 29 września 2020. Imieniny Michaliny, Michała, Rafała

Policjanci wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

2014-01-10 09:42:49 (ost. akt: 2014-01-10 09:48:06)Przed nami już 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie zagrają w nim policjanci. Cel tegorocznego finału jest bliski
 funkcjonariuszom, ponieważ i osoby, na rzecz których WOŚP zagra są im szczególnie bliskie. Po pierwsze policjanci są absolutnie za tym, aby poszkodowane dzieci jak najszybciej otrzymywały jak najlepszą pomoc, po drugie angażują się w działania, które mają uchronić seniorów przed przestępcami, tym samym, aby życie starszych mieszkańców regionu było jak najlepsze.W Braniewie w przeddzień finału policjanci spotkają się z kwestującą młodzieżą i ich opiekunami. Omówione zostaną zasad bezpieczeństwa podczas kwesty ulicznej.W niedzielę będzie można obejrzeć wystawę sprzętu policyjnego. Na aukcję funkcjonariusze przekazali płaskorzeźby o tematyce myśliwskiej z logo Komendy Powiatowej Policji w Braniewie i WOŚP.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. tam mi sie nasuneło #1292335 | 78.8.*.* 11 sty 2014 14:29

  mzoe by się tak zainteresowali i zrobili kampanie jak dzieci i dorosli powinni sie poruszac poza terenem zabudowanym ???

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages