Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Gwiazdy wystąpią by pomóc dzieciom. Sprawdź co można wylicytować

2014-03-12 15:07:19 (ost. akt: 2014-03-28 09:47:23)


Wszystkie pieniądze — z licytacji, cegiełek i ze wspólnego zdjęcia zostaną przekazane na rzecz fundacji, której prezesem jest Ewa Gorzelak-Dziduch, aktorka znana z serialu „M jak Miłość”

Wszystkie pieniądze — z licytacji, cegiełek i ze wspólnego zdjęcia zostaną przekazane na rzecz fundacji, której prezesem jest Ewa Gorzelak-Dziduch, aktorka znana z serialu „M jak Miłość”

Autor zdjęcia: Marcin Ossowski

Delfina i Bartek, Patenciarz, Krzysztof Kaczmarek, M&Ms, Agnieszka Szulim czy Kamila Baar, a na licytacji gadżety przekazane przez Bronisława Komorowskiego, Jolantę Kwaśniewską, Donalda Tuska, Adama Małysza czy Andrzeja Gołotę, to tylko niektóre atrakcje VII. koncertu charytatywnego na rzecz Fundacji Nasze Dzieci.

Koncert odbędzie się 29 marca o godz. 17.00 w Braniewskim Centrum Kultury.

Tradycyjnie podczas koncertu na rzecz Fundacji Nasze Dzieci wystąpią finaliści programu "Mam Talent".

W tym roku zobaczymy zwycięzców piątej edycji programu — akrobatów Delfinę i Bartka.

Do Braniewa przyjedzie także Marcin "Patenciarz" Marczewski. Dzięki swojej oryginalności i pomysłowości podbił serca widzów i jurorów, co dało mu miejsce w finale drugiej edycji "Mam Talent".

Na scenie zaprezentują się także finaliści szóstej edycji programu — tancerze M&Ms. Duet specjalizuje się w tańcu popping.

Usłyszymy także Krzysztofa Kaczmarka, który zaprezentuje utwory Marka Grechuty zaczerpnięte ze spektaklu "Ocalić od zapomnienia" Teatru Zwierciadło z Łodzi.
Tradycyjnie na scenie zaprezentują się także braniewscy artyści: Tomasz Owczarek, Tomasz Horak oraz Szkoła Muzyczna Yamaha.

Tak jak w roku ubiegłym na koncercie pojawi się Ewa Gorzelak-Dziduch (prezes fundacji). Będzie jej towarzyszyć prezenterka Agnieszka Szulim. Do Braniewa przyjadą także aktorzy Wojciech Błach i Kamila Baar oraz sportowcy kolarz Czesław Lang, Jarosław Kazubek oraz Patryk Dobek, lekkoatleta specjalizujący się w biegu na 400 metrów.

Podczas koncertu prowadzone będą licytacje. Tradycyjnie będą zdjęcia z autografami znanych aktorów oraz filiżanki przekazane przez premiera Donalda Tuska, pióro prezydenta Komorowskiego, kryształ przekazany przez Jolantę Kwaśniewską czy biżuteria firm Makobelle i Orska oraz Małgorzaty Kożuchowskiej, która uczestniczyła w koncercie w 2009 r. Będą także gadżety przekazane przez polskich sportowców m.in. Adama Małysza czy Andrzeja Gołotę oraz wiele innych gadżetów. Wszyscy chętni będą mogli także wykupić kolację w Spichlerzu Mariackim, w której uczestniczyć będę gwiazdy koncertu charytatywnego. Koszt: 65 zł.

Wszystkie pieniądze — z licytacji, cegiełek i ze wspólnego zdjęcia zostaną przekazane na rzecz fundacji, której prezesem jest Ewa Gorzelak-Dziduch, aktorka znana z serialu „M jak Miłość”.

Rodzice, którzy na koncert wybierają się ze swoimi pociechami nie muszą się martwić. W BCK podobnie jak przed rokiem powstanie specjalny plac zabaw, a maluchami
zaopiekują się braniewscy wolontariusze.

Organizatorzy: Stowarzyszenie NBR 2006, Braniewskie Centrum Kultury, Braniewski Wolontariat.Bilety:
Koszt biletu — cegiełki to 30 zł. Dostawki w cenie 25 zł.
Więcej informacji, a także rezerwacja biletów pod numerami telefonów: Piotr Śliwiak — 605 295 445 i Dariusz Frąckiewicz — 605 072 297.


Pamięci Piotrusia:
Pierwszy koncert odbył się 7 lat temu. Mały Piotruś — syn organizatora koncertu Piotra Śliwiaka — chorował wtedy na raka. W dowód wdzięczności za leczenie na oddziale onkologicznym Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie tata Piotrusia, a także Dariusz Frąckiewicz i ich koledzy ze Stowarzyszenia Nasze Braniewo postanowili zorganizować koncert, aby wspomóc oddział. Piotrusia nie ma już wśród nas, ale koncerty są organizowane, a zebrane pieniądze pomagają innym dzieciom.


Rok temu:
Podczas VI koncertu charytatywnego na rzecz Fundacji Nasze Dzieci nie zabrakło gwiazd znanych z telewizji czy aren sportowych. Swoimi występami kolejny raz zachwyciły akrobatki Mira Art. Byli także: dziennikarka Beata Sadowska, aktorka Agnieszka Kaczorowska, aktor Peter Lucas czy lekkoatleta Patryk Dobek. Do łez bawił kabaret Limo. Nie mniejsze wrażenie zrobił pokaz iluzji w wykonaniu Aleksandra Tkacza. Tradycyjnie przed publicznością zaprezentował się Tomasz Owczarek, który wykonał hymn fundacji czy zespół Libra Band. Niespodzianką dla zebranych był niezapowiedziany występ Petera Lucasa.
Występy gwiazd przeplatały się z licytacjami. Największym powodzeniem cieszyło się pióro prezydentowej Anny Komorowskiej, które sprzedano za 2700 zł. Dzięki samym licytacjom udało się zebrać 19 300 zł. Dodatkowo na konto fundacji trafiły pieniądze ze sprzedaży cegiełek.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. SIELICKI mistrz imprez #1361527 | 178.36.*.* 28 mar 2014 22:01

  może niech Sielicki za włavecsną kasę BLUCAFE zaprosi

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. masia #1347754 | 81.15.*.* 13 mar 2014 09:13

  szulim "to ta od dody", niech uwaza, doda ma koncertowac w okolicach

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages