Sparta najlepsza w turnieju Kinder+Sport w Ełku

2014-04-16 12:37:53(ost. akt: 2014-04-16 12:48:21)

Autor zdjęcia: Archiwum Sparty

W sobotę (12.04) odbył się drugi turniej eliminacyjny minisiatkówki Kinder+Sport w Ełku. Pierwszy zespól Sparty był bezkonkurencyjny. Siatkarki bez problemu pokonywały kolejnych rywali. Dziewczyny zdeklasowały przeciwników i okazały się najlepszym zespołem. Wygrały ten turniej.
W turnieju Sparta rywalizowała w kategorii dwójek i czwórek. W kategorii czwórek zarówno pierwszy zespół Sparty, jak i drugi zajął 1 miejsce w grupie, wygrywając wszystkie mecze bez straty seta i gładko zakwalifikował się do ¼ turnieju.

W ćwierćfinale turnieju Sparta 2 niestety po zaciętej walce uległa MOSiR Giżycko i uplasowała się na 5 miejscu na 16 drużyn biorących udział.
Natomiast pierwszy zespół był tego dnia nie do zatrzymania. Odprawiał z kwitkiem kolejnych rywali nie tracąc przy tym żadnego seta ( w ¼ MOSiR Kętrzyn, w ½ Salos Ełk i w finale turnieju zespół z Barczewa).

W meczu o 1 miejsce, Braniewianki zdeklasowały rywalki wygrywając w setach 11:3 i 11:2.

— Tego dnia dziewczyny były nie do zatrzymania — mówi Dominik Sobczak, trener zespołu. — Dziewczyny potwierdziły swoje aspiracje do złotego medalu w mistrzostwach województwa, które odbędą się w Olsztynie w połowie maja. Przypomnijmy, że w pierwszym turnieju w Kętrzynie Sparta zajęła 2 miejsce.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: