Ankiewicz i Lisowska na podium Mistrzostw Polski

2014-05-19 13:01:52(ost. akt: 2014-05-19 13:34:46)
Od lewej: Aleksandra Lisowska i Emilia Ankiewicz mają za sobą świetne start w Mistrzostwach Polski AZS w Łodzi

Braniewianki Emilia Ankiewicz i Aleksandra Lisowska mają za sobą świetne starty w Mistrzostwach Polski AZS w Łodzi. W ostatni weekend Emilia aż trzykrotnie stawała na podium, została m.in. wicemistrzynią kraju na 400 metrów przez płotki. Natomiast Aleksandra Lisowska była najlepsza na 3000 metrów oraz trzecia na 1500 metrów.
Mistrzostwa Polski AZS odbyły się 17 i 18 maja w Łodzi.

W sobotę (17.05.) Emilia wystartowała na 100 metrów przez płotki. Pokonała ten dystans w 15 sek. i zajęła czwarte miejsce. Tego samego dnia startowała również w sztafecie 4x100 metrów. Drużyna AZS AWF Warszawa zajęła drugie miejsce.

W sobotę na dystansie 1500 metrów startowała także Aleksandra Lisowska, reprezentująca KS AZS UWM Olsztyn. Braniewianka z czasem 4:35.09 zajęła trzecie miejsce.

W niedzielę (18.05.) Emilia rywalizowała na swoim koronnym dystansie: 400 metrów przez płotki. Braniewianka uzyskała czas 58.95 i tym samym została wicemistrzynią Polski. Kilka godzin później Emilia wystartowała także w sztafecie 4x400 metrów. Jej drużyna zajęła trzecie miejsce.

Tego samego dnia na dystansie 3000 metrów rywalizowała Aleksandra Lisowska. Ola z czasem 9:52.74 została mistrzynią Polski.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: