Czwartek, 3 grudnia 2020. Imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery

Młodzi strażacy nie tracą czasu na nudę

2014-07-30 09:35:47 (ost. akt: 2014-07-30 09:56:53)

Autor zdjęcia: Archiwum MDP

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z Braniewa i Krutyni po raz pierwszy wspólnie spędziły wakacje w ośrodku kolonijno – wczasowym „Grześ” w Mikoszewie. Bezpieczne wakacje zorganizowane przez Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Braniewie trwały od 23 do 29 lipca.

Podczas wypoczynku młodzi strażacy oprócz warsztatów z zakresu pożarnictwa oraz pierwszej pomocy zdobywali sprawności pożarnicze, promowali zdrowy styl życia bez nałogów, alkoholu i przemocy, a także zwiedzali Mierzeję Wiślaną m.in. Ujście Wisły, Muzeum Stutthof i Krynice Morską.

Wszyscy bardzo aktywnie i z uśmiechem łączyli wypoczynek z zaplanowanymi atrakcjami. W czasie wolnym odbywały się gry sportowe i zabawy, karaoke, strażacki "Mam Talent", a w ostatni dzień wybrano miss i mistera oraz przyznano certyfikaty opiekunom.

Certyfikaty otrzymali: Super MAMA — druhna Ewa Dulna ( Krutyń), Super Tata — druh Adrian Tymecki (Braniewo) i super Dziadek — druh Tadeusz Rozmysłowicz.

Opiekunami tegorocznego wyjazdu byli: druh Tadeusz Rozmysłowicz ( Opiekun MDP Braniewo), druhna Ewa Dulna ( Opiekun MDP Krutyń). Natomiast kierownikiem był Z-ca Naczelnika OSP Braniewo dh Adrian Tymecki.

Wyjazd młodzieży został dofinansowany z funduszy Urzędu Miasta Braniewa i Gminy Piecki oraz rodziców.

W wkrótce powstanie film z biwaku stworzony przez uczestników.

Fotorelacja na Fanpagu MDPBraniewo

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages