Smutna porażka Zatoki

2014-09-15 10:49:59(ost. akt: 2014-09-15 10:53:40)
Marcin Kondryszyn aż pięć razy musiał sięgać do siatki, podczas, gdy jego koledzy ani razu nie pokonali bramkarza rywali

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

Ósma kolejka nie była szczęśliwa dla Zatoki Braniewo. Zespół trenera Włodka Obrębskiego doznał w tegorocznych rozgrywkach sezonu 2014/15 najwyższej porażki. W Barczewie Pisa pokonała gości 5:0.
Gospodarze w tym sezonie wzmocnili się bramkostrzelnym Marcinem Łukaszewskim i jak się później okazało był katem Zatoki. To właśnie ten zawodnik jeszcze przed przerwą trafił do siatki trzy razy, a po zmianie stron dołożył jeszcze jednego gola. W 85 minucie, po bardzo problematycznym rzucie karnym piata bramkę dla Pisy zdobył Fajnach ustalając wynik meczu. Zatoce jak zwykle zabrakło skuteczności. Daniel Komorowski, jeszcze przy stanie 0:0, w 17 minucie zmarnował bardzo dobrą okazję trafiając z 5 metrów główka prosto w bramkarza. Minutę później miejscowi prowadzili już 1:0. Nieco później ten sam piłkarz także miał dobrą sytuację, a za chwilę Łukaszewski podwyższył na 3:0, co było klasycznym hat trickiem. Po zmianie stron Pisa zdobyła jeszcze dwie bramki nie bez winy defensywy Zatoki.

Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo 5:0(3:0)
Bramki: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0 - Łukaszewski (15,18,33,58), 5:0 - Fajnach (85-rzut karny)
Zatoka: Kondryszyn - Gapski, Brzezicki, Ciepliński, Chomko, Niewiadomski, Zieliński, Liszko (70 Fudala), Lewandowski, Komorowski, Wiśniewski.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: