Braniewianie na podium w Pasłęku i Olsztynie

2014-10-13 13:09:11(ost. akt: 2014-10-13 13:43:13)

Autor zdjęcia: Małgorzata Siedlik

Udane starty mają za sobą biegacze z Braniewa. W sobotę (04.10.) większość z nich stanęło na podium Biegu pod Bursztynową Komnatę w Pasłęku. W niedzielę natomiast startowali w Olsztynie podczas II Biegu Europejskiego.
W Pasłęku wśród pań zwyciężyła pochodząca z Braniewa Aleksandra Lisowska. Na najniższym stopniu podium w klasyfikacji generalnej kobiet stanęła Aleksandra Jakimczuk. Natomiast kategorię wiekową K50+ zwyciężyła Małgorzata Siedlik.

Czwarty w kategorii open mężczyzn był Piotr Śliwiak. Był za to najszybszym zawodnikiem w kategorii M36-50. Natomiast trzecie miejsce w tej samej kategorii wiekowej zajął Sławomir Łabuda. Na najniższym stopniu podium w kategorii wiekowej M50+ stanął Krzysztof Kraśniewski.

Natomiast w niedzielę (05.10.) w Olsztynie odbył się Bieg Europejski. Najszybsza wśród pań znów była Aleksandra Lisowska. Aleksandra Jakimczuk była czwarta w kategorii K20 i siódma w klasyfikacji generalnej.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: