Pięć meczów, 37 bramek w szóstej kolejce

2014-10-17 09:25:40(ost. akt: 2014-10-17 09:32:39)
Intertom- wicelider po szóstej kolejce

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

Wtorkowa (14 październik) kolejka Braniewskiej Ligi Amatorskiej Piłki Nożnej przebiegała pod znakiem popisów strzeleckich Intertomu, Granicy Zagaje i wojskowych. Po zwycięstwie Osiotra zespół Pawła Karpowicza nadal jest liderem.
W najciekawszym meczu szóstej kolejki strażacy przegrali z liderem- Osiotrem Bobrowiec 2:3. Był to bardzo wyrównany mecz i praktycznie każdy wynik był możliwy. Dla zwycięzców bramki zdobyli: Rutkowski-2 i Unger 1, a dla pokonanych Buczyński i Suchocki.

Prawdziwą kanonadę urządzili rywalom zespoły Intertomu, Granicy i 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej. Napastnicy tych trzech drużyn zdobyli w sumie aż 29 goli, co daje średnią prawie 10 bramek na jeden mecz. Koncertowo rozpoczął mecz Łukasz Wolak z Intertomu, który zdobył dla swojej ekipy pierwsze pięć bramek i to na dodatek w pierwszej połowie meczu trwającej zaledwie 15 minut. Dzielnie walczyli piłkarze Chemikalsu rozpoczynając mecz w składzie czterech zawodników ( może grać bramkarz + sześciu w polu), ale w miarę upływu czasu, nawet gdy doszedł jeszcze jeden, Granica była coraz bardziej skuteczna.

Nie doszedł do skutku mecz Apartamentu z Bransatem. Piłkarze tej drugiej drużyny pojechali na mecz Polska-Szkocja i ta rywalizacja została przełożona.

Relax Płoskinia - Intertom 1:8, Chemikals - Granica Zagaje 0:11, 9 BBKPanc. - Darzbór Glinka 10:1, Koniczynka - Hajlajf 0:1, Straż Pożarna - Osiotr Bobrowiec 2:3, Apartament - Bransat przełożony.