Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Braniewianki najlepsze w województwie. Pieniężnianki trzecie!

2014-10-30 14:37:07 (ost. akt: 2014-10-30 14:49:29)

Autor zdjęcia: Archiwum ZSZ

Uczennice Zespołu Szkół Zawodowych w Braniewie zajęły pierwsze miejsce w Wojewódzkim Turnieju w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych "Moje boisko Orlik 2012", który odbył się 28 października w Biskupcu. Trzecie były zawodniczki Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Pieniężnie.

W finale zmierzyły się cztery drużyny: Zespół Szkół Zawodowych w Braniewie, Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Pieniężnie, Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Giżycku oraz Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku.

Mecze były bardzo zacięte, a rywalizacja wyrównana. Ostatecznie aż trzy drużyny zakończyły rozgrywki z taką samą liczbą punktów. O zwycięstwie zadecydowały wszystkie zdobyte bramki. A tych na swoim koncie najwięcej miały uczennice z Braniewa, które wygrały po 2:0 z drużynami z Giżycka i przegrały 0:2 z zawodniczkami z Pieniężna.

Natomiast o zajęciu pozostałych miejsc na podium musiał zadecydować wynik bezpośredniego spotkania między LO a ZSLiZ. Ostatecznie na drugiej pozycji uplasowała się ekipa z Giżycka, a na trzecim miejscu uczennice z Pieniężna.

— Jestem pod dużym wrażeniem współpracy dziewczyn i wspaniałej atmosfery w drużynie — mówi Wioletta Gursztyn, nauczycielka wychowania fizycznego w ZSZ. — Cześć zawodniczek trenuje u pana Czesława Staszczyńskiego. Dziękuję Radzie Rodziców i Kamilowi Myszce za dofinansowanie wyjazdu z Braniewa do Biskupca oraz właścicielowi sklepiku szkolnego za ufundowanie wody.Tabela:
1. ZSZ 6 +2
2. LO 6 +1
3. ZSLiZ 6 +1


Składy:
Skład ZSZ: Monika Fila, Monika Kurgan, Dominika Szast, Paulina Rzońca, Paulina Staniukiewicz, Izabela Gajdamowicz, Małgorzata Jerka, Anna Lewandowska, Patrycja Mazurek, Natalia Łyko. Trener: Wioletta Gursztyn. W eliminacjach grały także: Patrycja Ruda, Monika Pietrukowska, Aleksandra Piotrowska, Karolina Kowalewska, Monika Kędzierska.

Skład ZSLiZ: Anna Pich, Roksana Walec, Aleksandra Kostyra, Żaneta Pomińska, Urszula Naklicka, Kamila Onufryjenko, Kamila Dec, Ewa Ryś, Karolina Zaworska, Emilia Sławińska. Trener: Marek Teca.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kolo #1527945 | 78.8.*.* 31 paź 2014 11:01

    A co to ???? Wiadomość z przed dwóch lat ??? :-)

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages