Czwartek, 3 grudnia 2020. Imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery

Wojciech Penkalski publikuje kłamliwe informacje

2014-11-21 13:01:32 (ost. akt: 2014-11-21 13:29:56)

Wojciech Penkalski zamieszcza nieprawdziwe informacje na temat naszego tygodnika IKAT Gazeta Braniewska.

Po artykule "Penkalski przegrał w sądzie z Maziarzem", który 13 listopada (czwartek) zamieściliśmy na portalu braniewiak.pl na facebookowym profilu Wojciecha Penakalskiego ok. godz. 15.00 pojawił się wpis: "Przed chwilą poinformowano mnie, że dziś osobiście Mroziński i Maziarz był w IKAT i wspólnie ustalano treść a przede wszystkim tytuł na pierwszej stronie (...)". Podobne informacje Penkalski zamieścił także w piśmie wystosowanym do naszej redakcji, które także zamieścił na swoim profilu na FB.

Nieprawdziwa jest informacja, że naszą redakcję odwiedził burmistrz Mroziński. Nieprawdziwa jest informacja, że wspólnie ustalaliśmy treść i tytuł na pierwszej stronie. O tym, co ukazuje się w naszym tygodniku decyduje redakcja.

Gdyby Pan Penkalski zadzwonił do nas, to by się dowiedział, że w tamten czwartek, nawet gdybyśmy chcieli, to z powodów technicznych i tak nie moglibyśmy nic zmienić na 1 stronie. Dlaczego? Bo strona 1 została przygotowana do druku i wysłana do drukarni już w środę.

Pan Penkalski swój wpis skasował, kiedy zobaczył 1 stronę tygodnika.

Dziś (21.11.) Wojciech Penkalski kolejny raz zamieścił na Facebooku nieprawdziwą informację na temat naszej gazety: "Dzisiejszy "brukowiec" zwany IKAT, którego wydawca od wielu lat ma podpisaną umowę z urzędem miasta na trzech stronach wspomina o mnie. Rozumiem "zainteresowanie" gazety moją osobą gdyż wielokrotnie otrzymywałem oferty zamieszczania płatnych artykułów, lecz wolałem środki finansowe przeznaczać na cele szczytne..".

Nieprawdą jest, że  wydawca IKATA miał lub ma podpisaną umowę z Urzędem Miasta.

Przy okazji wyjaśniamy, że o Wojciechu Penkalskim wspommnieliśmy tylko w 1 tekście. Natomiast na stronie trzeciej zamieściliśmy reklamę Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Samorządowe, który jest jednym z wielu klientów korzystających z naszych usług. Zgodnie z prawem reklama jest oddzielona od materiałów redakcyjnych.

Drugie zdanie wpisu Pana Penkalskiego pozostawimy bez komentarza, bo oblicze Wojciecha Penkalskiego jako filantropa nie jest nam znane.

red.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (122) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ania #1800553 | 82.177.*.* 24 sie 2015 13:59

  kto na niego będzie głosować chyba dureń.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Ja #1789899 | 83.9.*.* 7 sie 2015 00:13

  Wojtek to ma klasę. Myślę, że drugą kadencję ma spoko.Brakuje takich ludzi wśród naszych elit.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. era #1581961 | 178.180.*.* 27 lis 2014 23:32

   Walka o stołki i koryto raczej jest z dwóch stron jedni nie chcą oddać a drudzy chcą koniecznie im zabrać. Poziom kampani jaki mamy został wyznaczony przez posła. Zamiast teraz głosić oświadczenia trzeba było szybko i skutecznie zaraz w poniedziałek odciąć się od niego dzisiaj jest za późno. Większość zna jego historię i zaangażowanie w różne sprawy. Ile osiągnął można zobaczyć w jego oświadczeniu majątkowym. Warto też zajrzeć do oświadczenia Burmistrza. To że zmiany są potrzebne to pewne ale nie rewolucja żółta kartka wystarczy jak nie będzie zmian to referendum a Pani Trzcińska jako radna zapozna się z pracą w samorządzie.

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. do marta #1580872 | 83.11.*.* 27 lis 2014 18:10

   Skro kampanię na wypromowanie pani Moniki prowadzi poseł, to jak można wierzyć słowom, ze nic jej z nim nie łączy? Jeśli Pani Monika robi sobie fotki przyjacielskie z pani Rudą, z komitetu Wojciecha Penkalskiego to jak nie powiązać jednego z drugim? Trzeba być idiotą, bezy tego nie widzieć.

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. wyborca #1580534 | 81.15.*.* 27 lis 2014 16:16

    Kazdy, kto brata sie z p.Pekalskim musi skonczyc na smietniku historii - to tyczy sie takze p.Trzcinskiej

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Pokaż wszystkie komentarze (122)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages