Pobiegli z okazji Dnia Kobiet. Braniewianie triumfowali w Malborku

2015-03-09 15:05:05(ost. akt: 2015-03-09 15:11:59)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Liczna grupa biegaczy z Braniewa uczestniczyła w Biegu oraz Marszu z Okazji Dnia Kobiet w Malborku.

Zawody odbyły się 8 marca. Uczestniczyło w nich ok. 450 zawodników.

Ich zadaniem było pokonanie 2 pętli wokół malborskiego zamku i parku linowego, czyli ponad 5,3 km. W zawodach uczestniczyło kilkunastu biegaczy z Braniewa.

Wśród pań najszybsza była Aleksandra Jakimczuk. Czwarte miejsce w kategorii K40-45 zajęła Agnieszka Dudek. Natomiast druga w kategorii K50-54 była Małgorzata Siedlik.

Udane starty odnotowali także panowie. Piotr Śliwiak był drugi w kategorii M40-44. W tej samej kategorii wiekowej czwarty był Sławomir Łabuda, szósty Waldemar Dudek, a siódmy Jerzy Stulczewski.

Bardzo dobrze poradził sobie także Kamil Gawryś, który zajął trzecie miejsce w kategorii M30-34. Trzecie miejsce w kategorii M19 zajął natomiast Paweł Powierża.

W kategorii Najlepsza Para Małżeńska zwyciężyli Agnieszka i Waldemar Dudek z Braniewa.

W Malborku w kategorii nordic walking startowali także Bożena Truchan-Bajer i Piotr Bajer. Pani Bożena była szósta w kategorii K45, a pan Piotr w tej samej kategorii wiekowej był drugi.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: