Czwartek, 3 grudnia 2020. Imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery

Podróżowali autami z fałszywymi oznaczeniami identyfikacyjnymi. Wpadli na granicy

2015-03-13 08:45:49 (ost. akt: 2015-03-13 08:50:32)

Autor zdjęcia: Archiwum SG

W środę (11 marca) w drogowych przejściach granicznych Warmii i Mazur, funkcjonariusze zatrzymali 3 samochody o wartości 51 000 zł.

W drogowym przejściu granicznym na kierunku wyjazdowym z RP, funkcjonariusze podczas kontroli legalności pochodzenia pojazdu, stwierdzili w samochodzie ciężarowym marki DAF wiele nieprawidłowości. W związku z powyższym obywatelowi Rosji przerwano podróż i przekazano według właściwości Policji w Bartoszycach. Szacunkowa wartość zatrzymanego pojazdu to 35 000 zł.

Ponadto w Grzechotkach mundurowi, w trakcie kontroli legalności pojazdów zatrzymali 2 auta, o wartości ok. 16 000 zł.

W pierwszym przypadku chodziło o samochód obywatela Rosji, który stawił się do odprawy granicznej. Istniało podejrzenie co do autentyczności oznaczeń identyfikacyjnych auta, m. in. ingerencja w pole VIN. Wartość VW Transportera to 10 000 zł.
Drugie zdarzenie dotyczyło obywatela Polski, który podróżował samochodem marki Mercedes 210D. Kierowca pojazdu wytłumaczy sprawę dotyczącą wątpliwej autentyczności oznaczeń identyfikacyjnych i pochodzenia auta. Wartość samochodu to ok. 6 000 zł. W obu przypadkach, dalsze czynności wyjaśniające prowadzą funkcjonariusze Policji w Braniewie.


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages