Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Uchwyć "Piękno Ziemi Braniewskiej". Konkurs fotograficzny

2015-04-17 13:52:11 (ost. akt: 2015-04-17 13:55:47)

Punkt Informacji Turystycznej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Piękno Ziemi Braniewskiej".

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: do 16 lat i powyżej 16 roku życia.
Każdy uczestnik może nadesłać do 3 fotografii kolorowych lub czarno-białych w preferowanym formacie 15x21 cm, bez ramki, na papierze matowym lub błyszczący, wcześniej nie prezentowanych i nie nagradzanych. Fotografie mogą być wywołane lub wydrukowane na drukarce atramentowej bądź laserowej. Do wywołanego bądź wydrukowanego zdjęcia należy dołączyć jego zapis cyfrowy na CD (preferowane parametry: plik JPG, 1MG, wymiar 2200x1535 pikseli).

Każda fotografia powinna być czytelnie opisana. Opis na fotografii powinien zawierać: imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail, tytuł fotografii, nazwę przedstawionego obiektu lub miejsca, datę wykonania, wiek uczestnika.

Komisja konkursowa przyzna trzy nagrody główne oraz wyróżnienia z dwóch kategoriach wiekowych.

Celem konkursy jest zachęcenie do poznania uroków Ziemi Braniewskiej, zwrócenie uwagi na piękno i walory przyrody i architektury.

Terminarz konkursu:
Fotografie należy przesłać/dostarczyć do dnia 15 czerwca na adres: Punktu Informacji Turystycznej MBP w Braniewie ul. Katedralna 7, 14-500 Braniewo z dopiskiem: „Konkurs fotograficzny – Piękno Ziemi Braniewskiej”.


Sprawdź regulamin:
Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. 55 644 3303 lub wysyłając pytania na adres e-mail: it_braniewo1@poczta.onet.pl

Regulamin konkursu znajduje się również na stronie internetowej Informacji Turystycznej: www.it.braniewo.pl i www.biblioteka.braniewo.pl


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages