Niedziela, 9 grudnia 2018. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Stowarzyszenie na Rzecz Młodzieży w Braniewie świętowało 10-lecie powstania

2015-04-20 10:34:46 (ost. akt: 2015-04-20 10:42:58)

Autor zdjęcia: Archiwum SnRM

17 kwietnia Stowarzyszenie na Rzecz Młodzieży w Braniewie świętowało 10-lecie powstania. Zorganizowane z tej okazji w Braniewskim Centrum Kultury spotkanie odbyło się w atmosferze pełnej życzliwości i radości.

Obecność wszystkich gości był dla nas wielkim zaszczytem. Przedstawiliśmy zebranym naszą historię, kulisy powstania i zrealizowane działania. Cały czas towarzyszyła nam braniewska młodzież- grając na bębnach, żonglując i pomagając w przebiegu całej uroczystości. Pięknym uwieńczeniem spotkania był występ tancerzy ognia z grup Drakar i Miraż.

Gościliśmy także młodzież z I elbląskiego LO, która zachwyciła nas śpiewem. Jak na jubileusz przystało był tort z logo Stowarzyszenia- uroczyście pokrojony przez członków zarządu. Nie zabrakło innych słodkości własnej produkcji, przygotowanych przez członków stowarzyszenia oraz wolontariuszy.

10-lecie to także czas podsumowań, podziękowań…Dziękowaliśmy założycielom Stowarzyszenia, przyjaciołom i najaktywniejszym członkom. Z naszej inicjatywy Towarzystwo Przyjaciół Dzieci przyznało odznaczenia „Przyjaciel dziecka” 4 osobom- Piotrowi Danielewiczowi, Helenie Janczarek, Beacie Jarosz i Małgorzacie Dębickiej. Wręczyła je prezes Zarządu elbląskiego oddziału TPD.

Uroczystość 10-lecia stowarzyszenia była okazją do wspomnień, refleksji, podziękowań i do snucia planów. I już je mamy. Dziękujemy wszystkim, którzy trzymają za nas kciuki i zapraszamy do nas.Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages