środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

"Jak pokonać lęk?". Warsztaty psychologiczno-biblijne

2015-05-29 10:36:00 (ost. akt: 2015-05-29 10:40:16)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

30 maja o godz. 10.00 w Braniewskim Centrum Kultury odbędą się warsztaty psychologiczno-biblijne "Jak pokonać lęk?". Poprowadzi je Irena Neumueler.

Warsztat pozwoli Ci nazwać Twoje lęki, określi ich pochodzenie, rozpoznać o czym Cię informują oraz określić ich skutki.

Oddzielisz uczucie lęku, od lęku paraliżującego na płaszczyźnie duchowej. Poznasz co Biblia mówi o lęku: jak lęk działa na umysł i duszę oraz jak wyzwolić się z lęku. Określisz nowe, twórcze zachowania w sytuacji uczucia lęku.
Nauczysz się jak oswoić uczucie lęku i podejmować decyzje i działania mimo lęku. Nauczysz się racjonalizować lęk i przemienić go w siłę, aby nadać im twórczą dynamikę.

Zajęcia skierowane są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy rozpoznają w sobie lęki i chcą nauczyć się panować nad nimi i pokonywać je. Warsztat jest dla osób, którym lęk utrudnia lub uniemożliwia podejmowanie decyzji, ogranicza aktywność, powoduje bezradność, jest przyczyną wycofania, przeszkodą w nawiązywaniu trwałych relacji i przeżywaniu bliskości.

Koszt uczestnictwa: 80 zł (w tym serwis kawowy). Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie w warsztacie decyduje kolejność wpłat na konto podane po zgłoszeniu swego uczestnictwa.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. xyz #1745352 | 83.11.*.* 1 cze 2015 01:09

  Wielkie jaja! Tym zajmuje się P. dyrektor? Takim płatnym badziewiem? Rozumiem, gdyby to było darmowe.. 80 zł? Dla ludzi, a tu sroczka kaszkę ważyła...a Braniewo biedne... Wstyd Paniusiu Spychała. Każdy głupi to potrafi za kasę! Zabrakło weny, twórczości, inspiracji...potem tylko narzekanie na ludzi..pożal się Boże pani dyrektor....

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. wolf #1745303 | 83.23.*.* 31 maj 2015 22:04

  Przepraszam, to jakieś jaja???? Myślałem, że takie spotkanie odbędzie się w oparciu o najnowsze publikacje z zakresu psychologii a tu ,,Biblia"???? Nie wiem, ile to czasu zajęło ale cena 80 zł daje wybitnie wysoką stawkę za godzinę. Jak widać niektórzy nie muszą jechać do Norwegii by zarobić swoje.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. lol #1744626 | 83.11.*.* 30 maj 2015 16:50

  za jedyna 8 dych słuchac wywodów psychologa chrześciajńskiego? bo tak to zrozumiałem...

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages