Ojciec z synem najlepsi na "Orliku 2012" przy ZSB

2015-09-01 13:35:40(ost. akt: 2015-09-01 13:40:37)

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

Animator sportu działający przy "Orliku 2012" Zespołu Szkół Budowlanych Roman Dudek był organizatorem turnieju deblowego. Z kompletem zwycięstw wygrała rodzina Kazubków— ojciec Euzebiusz i syn Bartosz.
Po raz kolejny na korcie tenisowym "Orlika 2012" przy ZSB rywalizowali tenisiści. Tym razem był to turniej deblowy. Do rywalizacji przystąpiło 6 par. Grano systemem "każdy z każdym", rozegrano 13 meczów z których najdłuższy trwał prawie 3 godziny.

W pierwszym meczu o krok od porażki byli faworyci. Rywale Dariusz Frąckiewicz i Tomek Pękala wygrali z Kazubkami pierwszego seta 6:1. W drugim przegrali zaledwie 6:7, ale trzeci set to już bardzo wyraźna przewaga ojca z synem, którzy wygrali 6:0. O tym kto zajmie pierwsze miejsce w turniejowej rywalizacji zadecydował dopiero ostatni mecz pomiędzy duetami E.Kazubek-B.Kazubek - Kaczyński-Szumert. Obydwa duety do pojedynku przystąpiły z kompletem zwycięstw. W pierwszym secie Kaczyński z Szumertem stawili mocno opór przegrywając 4:6, ale drugi set był już rodzinnym popisem Kazubków o czym mówi wynik seta- 6:0 i meczu 2:0.

Turniej zorganizowano przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Braniewie w ramach projektu : " Promocja kultury fizycznej przez organizację imprez sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców powiatu braniewskiego na obiekcie "Orlik 2012" przy ul. Wiejskiej w Braniewie w roku 2015".

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: