Siedlik pierwsza, Prochna trzeci. III Bieg Święta Lotnictwa Polskiego

2015-09-01 14:08:04(ost. akt: 2015-09-01 14:09:21)

W ostatni weekend zawodnicy z powiatu braniewskiego startowali w Malborku podczas III Biegu Lotnictwa Polskiego

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Zawodnicy z powiatu braniewskiego po wakacjach wracają na biegowe trasy. W ostatni weekend startowali w Malborku podczas III Biegu Lotnictwa Polskiego.
Zawody zorganizowała 22 Baza Lotnictwa Taktycznego. Wystartowało w nich ponad 300 osób. Biegacze rywalizowali na dystansie 10 kilometrów. Ten start do udanych może zaliczyć Małgorzata Siedlik, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii wiekowej K50. Na na najniższym stopniu podium w kategorii M40 stanął także Krzysztof Prochna. Miejsce tuż za podium w kategorii M60 zajął Ryszard Tarasiewicz.

Krzysztof Prochna 38:57
Jacek Duda 41:06
Mariusz Michno 42:43
Marcin Balcer 43:55
Aleksander Durkiewicz 46:37
Stefan Gołębiewski 49:36
Ryszard Tarasiewicz 51:06
Małgorzata Siedlik 53:15