Najważniejszy komplet punktów

2015-09-07 13:21:24(ost. akt: 2015-09-07 13:22:28)

To już czwarte "kółko zwycięstwa" w siedmiu kolejkach

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

W siódmej kolejce IV ligi MKS Zatoka Braniewo podejmowała na własnym boisku beniaminka- Śniardwy Orzysz. Po bardzo przeciętnym meczu, jeśli chodzi o poziom IV-ligowy, zespół trenera Pawła Karpowicza strzelił jednego gola i to wystarczyło na szczęście do zwycięstwa.
Beniaminek IV ligi nieźle gra w tej rundzie i zapowiadał się ciekawy mecz. Nic z tego jeśli chodzi o poziom, może to dotyczyć co  najwyżej dramaturgii meczu. W pierwszej połowie kibice jednak, (zresztą jak i w drugiej) bardzo się nudzili, gdyż sytuacji podbramkowych i to na obydwu polach karnych było jak na lekarstwo. Trybuny ożyły dopiero w 16 minucie, kiedy to po dośrodkowaniu Łukasza Wolaka z rzutu wolnego Daniel Komorowski główką z ok. 8 metrów pokonał golkipera gości.

Druga polowa była jeszcze gorsza i to dotyczy najbardziej braniewian. Goście przeważali i w 57 minucie byli bliscy zdobycia wyrównania, ale Tomasz Ptak w sytuacji sam na sam z napastnikiem rywali wyciągnął mu piłkę spod nóg. Śniardwy przeważały, ale klarownych okazji do zdobycia gola nie miały. Serca braniewskich kibiców zadrżały jednak w doliczonym czasie gry, kiedy to Wojciech Ślęzak- napastnik gości z bliska główką nie trafił do siatki. Piłka minęła słupek w bliskiej odległości.

Po meczu kibice komentowali mecz i byli tylko zadowoleni z kompletu punktów. Poziom meczu zaprezentowany przez piłkarzy obydwu drużyn na IV-ligowym poziomie pozostawiał dużo do życzenia.
W ósmej kolejce Zatoka jedzie do kolejnego beniaminka Tęczy Biskupiec.