Gospodarze kończą mecz w ósemkę, Zatoka zwycięża

2015-09-14 13:46:08(ost. akt: 2015-09-14 13:48:15)
Zatoka w ósmej kolejce rywalizowała z beniminkiem i nie był to łatwy mecz. Zespół trenera Pawła Karpowicza zapewnił sobie zwycięstwo na pięć minut przed zakończeniem spotkania, kiedy miejscowi grali w dziewiątkę. Zresztą już od 44 minuty braniewianie grali z przewagą jednego zawodnika, gdyż za drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną boisko musiał opuścić piłkarz Tęczy. W 73 min. za faul (już bezpośredni) arbiter ukarał drugiego zawodnika gospodarzy, a 2 minuty później Marcin Śniegocki zdobył wyrównującego gola. Na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego gospodarze grali w ósemkę po kolejnym faulu.
Już w pierwszej połowie Zatoka powinna prowadzić dwa do zera, ale jak zwykle ze skutecznością był problem. Szansy na strzelenie bramki nie wykorzystali Łukasz Wolak i Daniel Komorowski. W tym okresie gry bramkarz Zatoki Tomasz Ptak był praktycznie bezrobotny. W 63 min. Tęcza grając już w dziesiątkę zdobyła prowadzenie nie bez winy defensywy Zatoki. W 75 min. solowa akcja Marcina Śniegockiego zakończyła się wyrównującym golem. W 85 min. po dośrodkowaniu Patryka Szczypińskiego bramkę na wagę kompletu punktów zdobył Wolak.

— W sumie było to zasłużone nasze zwycięstwo — powiedział po meczu kierownik drużyny Zatoki Marcin Końpa. — Tęcza zasłużyła na jednego gola, ale przegrać mogła znacznie wyżej.

W dziewiątej kolejce Zatoka podejmuje na własnym boisku Unię Susz - kolejnego beniaminka i będzie to bardzo ciekawa rywalizacja. Unia zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli, a Zatoka szóste, a walka o sześć miejsc premiowanych pozostaniem w IV lidze zapowiada się coraz bardziej ciekawie.

Tęcza Biskupiec-Zatoka Braniewo 1:2(0:0)
Bramki: 1:0 - (62), 1:1 - Śniegocki (75),1:2 - Wolak (85)
Zatoka: Ptak - Niewiadomski, Ciepliński, Talapin (56 Kapica), Bobek, Śniegocki, Jakimczuk, Matelski, Łacman (83 Szczypiński),Wolak, Komorowski.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: