W tym składzie cieszy wynik Zatoki

2015-09-28 12:28:17(ost. akt: 2015-09-28 12:52:44)
Paweł Niewiadomski ( pierwszy z prawej) grał w defensywie, ale także i na bramce. Zabrakło Cieplińskiego i Ptaka

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

W 10. kolejce IV ligi Zatoka zremisowała w meczu wyjazdowym z beniaminkiem — Orłem Janowiec Kościelny. Tym razem w drużynie trenera Pawła Karpowicza zabrakło aż 10. piłkarzy z podstawowej kadry.
W pierwszej połowie nic się praktycznie ciekawego nie działo. Emocje na dobre rozpoczęły się dopiero na 15 minut przed zakończeniem meczu. W 75 min. Łukasz Wolak strzałem zza linii pola karnego wyprowadził Zatokę na prowadzenie. W 80 min. był już remis, a w 84 min. gospodarze objęli prowadzenie, kiedy to po faulu Dawida Sadowskiego arbiter wykluczył go z gry i podyktował jedenastkę. Jego miejsce pomiędzy słupkami zajął Paweł Niewiadomski, a goście grali w dziesiątkę. Rzut karny na bramkę zamienił pomocnik Orła i było 2:1. W 88 min. Tomasz Lubnau z rzutu wolnego doprowadził do wyniku 2:2. W 90 min. Niewiadomski w sytuacji sam na sam z napastnikiem miejscowych wyszedł obronna ręką i nic się na tablicy wyników nie zmieniło. Zatoka także miała w tym okresie gry okazje, ale nie były one już tak klarowne jak ta gospodarzy z 90 minuty.

Orzeł Janowiec Kościelny-Zatoka Braniewo 2:2(0:0)
Bramki: 0:1 - Wolak (75), 1:1 - (80), 2:1 - (rzut karny-84), 2:2 - Lubnau (88)

Zatoka: Sadowski (84 Niewiadomski) - Niewiadomski, Bobek, Jakimczuk, Gawryś, Kapica (85 Szczypiński), Budny (65 Lubnau), Łacman, Wolak, Komorowski, Ł.Szabliński (80 Paszkiewicz).

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: