Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Był poszukiwany. Zdziwił się na widok policjantów

2015-10-01 11:38:37 (ost. akt: 2015-10-01 11:40:22)

Autor zdjęcia: Archiwum Gazeta Ostródzka

Policjanci z Braniewa na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Braniewie Wydziału Rodzinnego i Nieletnich zatrzymali poszukiwanego 19-latka. Mężczyzna nie stawił się w wyznaczonym terminie z przepustki do Zakładu Poprawczego w Szubinie.

W środę (30.09) policjanci z Braniewa pojechali do miejsca zamieszkania poszukiwanego Mateusza M, który nie powrócił w wyznaczonym terminie z przepustki do Zakładu Poprawczego. Bardzo zdziwił się na widok policjantów, których nagle zastał w swoim pokoju. Wychowanek poprawczaka wczoraj trafił do Policyjnej Izby w Olsztynie, skąd następnie zostanie przetransportowany tam gdzie powinien przebywać zgodnie z nakazem sądu.

Wczoraj zatrzymano również obywatela Rosji, który poszukiwany był postanowieniem wydanym przez Sąd Rejonowy w Braniewie. Mężczyzna ten za utrudnianie wykonywania czynności służbowych organowi celnemu, odmówieniu wjazdu samochodem do Budynku Kontroli Szczegółowej a następnie oddaleniu się z terenu przejścia został ukarany przez braniewski sąd grzywną w wysokości 2 tyś zł., której od ubiegłego roku nie uiścił. Dlatego też organ ten wydał postanowienie o zatrzymaniu i doprowadzeniu do najbliższego Zakładu Karnego do odbycia kary pozbawienia wolności.

Wczoraj mężczyzna chciał przekroczyć granicę w Grzechotkach. Wycieczka do Polski zakończyła się dla niego niemiłym zaskoczeniem, a także wydatkiem w kwocie 2 tyś złotych.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages