Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Szykujcie rower, zapowiada się niezła jazda!

2015-10-15 11:00:00 (ost. akt: 2016-01-12 20:19:21)

Autor zdjęcia: Aleksandra Jakimczuk

Błoto, strome i niebezpieczne góry, ostre zakręty — to przeszkody czekające na uczestników Otwartych Mistrzostw Powiatu Braniewskiego w XC MTB. Prawdziwych fanów jednośladów i ekstremalnych zmagań nie może tam zabraknąć. Zawody odbędą się 24 października na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu.

Dziewczęta ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będą miały do pokonania jedną pętle (ok.3,5 km.), chłopcy — dwie pętle (ok. 7 kilometrów), a zawodnicy startujący w kategorii open — osiem pętli. Część trasy będzie prowadzić na PZU Trasie Zdrowia.
W zawodach mogą wziąć udział zawodnicy, którzy dostarczą pisemną zgodę rodziców (w przypadku osób niepełnoletnich) i oświadczenie (w przypadku osób pełnoletnich) na udział w tych zawodach.
Zawodnicy muszą posiadać sprawny rower MTB (dwa hamulce) i sztywny kask rowerowy.
Szczegółowy regulamin oraz oświadczenia znajdują się na stronie internetowej Zespołu Szkół Zawodowych w Braniewie (www.zszbraniewo.pl).

Najlepsi zawodnicy w każdej kategorii oraz najlepszy braniewianin i najlepsza braniewianka otrzymają puchary. Natomiast najszybszy zawodnik oraz zawodniczka OPEN — nagrody rzeczowe.
Celem zawodów jest popularyzacja kolarstwa górskiego oraz promocja zdrowego trybu życia.
Organizatorzy: Braniewski Ludowy Uczniowski Klub Sportowy,, Maratończyk” przy Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie, Miejski Ośrodek Sportu „Zatoka” w Braniewie.

Program zawodów:
10.00–10.45 — weryfikacja zawodników i przegląd techniczny rowerów
11.00 — start szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne (dziewczęta)
11.30 — start szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne (chłopcy)
12.30 — start OPEN

Zgłoszenia:

Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane w Zespole Szkół Zawodowych lub mailowo pod adresem piotrsliwiak@op.pl do 23 października. Istnieje również możliwość zgłoszenia się w dniu zawodów ( zgłoszenia przyjmowane będą do godziny 10 w biurze zawodów mieszczącym się w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu przy ulicy Moniuszki 9).

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages