Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Bił i kopał 52-latka. Sprawca brutalnego pobicia pod dozorem policji

2015-11-10 13:32:24 (ost. akt: 2015-11-13 08:38:45)

Policjanci przedstawili wczoraj (09.11.) zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała 40-letniemu mieszkańcowi Braniewa, który pobił współbiesiadnika podczas wspólnie świętowanej imprezy. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wyjaśniali okoliczności pobicia 52-letniego mężczyzny w jednym z braniewskich lokali. Do zdarzenia doszło podczas wspólnie obchodzonej imprezy okolicznościowej. Z nieustalonych przyczyn 40-letni sprawca, mieszkaniec Braniewa, zrzucił z krzesła 52-latka, a następnie bijąc go rękoma i kopiąc nogami spowodował ciężkie uszkodzenia ciała mężczyzny.

Pokrzywdzony trafił do elbląskiego szpitala. Sprawca usłyszał w dniu wczorajszym zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała, za który Kodeks Karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci wystąpili również do prokuratora z wnioskiem o środek zapobiegawczy – decyzją prokuratora sprawca otrzymał policyjny dozór.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages