Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Wystarczy artystyczne zamiłowanie

2016-01-14 11:00:00 (ost. akt: 2016-01-14 11:25:36)

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

W sobotę (16.01) o godz. 9.00 w Braniewskim Centrum Kultury rozpoczną się kolejne warsztaty plastyczne pn."Portret w malarstwie". Zajęcia potrwają do wieczora.

W warsztatach mogą uczestniczyć osoby dorosłe i młodzież. Uczestnicy mają do dyspozycji dobrze wyposażone pracownie. Wszelkie niezbędne materiały zapewnia organizator. Prace uczestnicy mogą wykonywać dowolnymi technikami plastycznymi. Nie ma znaczenia czy ktoś maluje amatorsko czy profesjonalnie. Uczestniczyć w warsztatach może każdy, kto ma zamiłowanie artystyczne. Tematem przewodnim nadchodzących warsztatów będzie portret w malarstwie.

Zajęcia poprowadzi braniewski malarz Andrzej Zieliński. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Jednak uczestnicy powinni zabrać ze sobą około 10 złotych, ponieważ w planach jest wspólny obiad.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages