Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Braniewski Maraton na Raty. Start już 31 stycznia

2016-01-19 15:03:55 (ost. akt: 2016-01-19 15:06:41)

Już 31 stycznia rusza Braniewski Maraton na Raty. To cykl sześciu biegów, które łącznie pozwolą zawodnikom przebiec dystans maratoński. Oficjalne zakończenie, podsumowanie i nagrodzenie uczestników zaplanowano na 3 lipca.

— Miejski Ośrodek Sportu ZATOKA wraz ze Stowarzyszeniem RIM TIM TEAM dziękuje za czynny udział mieszkańców w aktywności ruchowej pod nazwą BRANIEWSKA MAŁA KORONA. W imprezie tej udział wzięło 130 osób — mówi Marta Wychowaniak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Braniewie. — Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu mieszkańców bieganiem, MOS ZATOKA, RIM TIM TEAM i KRR ZDROWE BRANIEWO Kryta Pływalnia zaprasza do udziału w kolejnej imprezie pod nazwą Braniewski Maraton na RATY.

Maraton składać się będzie z 6 etapów. Biegi odbywać się będą raz w miesiącu w ostatni weekend w miesiącach styczeń – czerwiec. Każdy z etapów odbędzie się na innym dystansie i w innym miejscu co po zsumowaniu da wynik 42,195 km, czyli pełny Maraton. Dla dzieci szkół podstawowych wprowadzamy MINI MARATON na dystansie 6x1666m.

Udział w zawodach mogą wziąć wszyscy chętni bez przeciwwskazań lekarskich, osoby nieletnie za zgodą opiekunów prawnych. Odpłatność od każdego uczestnika wynosi 10zł, za uczestnictwo w jednym etapie (w tym wejście na basen).

Pierwszy etap już 31 stycznia o godz. 11.00. Zbiórka na parkingu przy pływalni. Zapisy od godziny 10.00 na basenie.

Każdy kto ukończy maraton otrzyma pamiątkowy medal. Osoby, które zajmą pierwsze 3 miejsca w kategorii OPEN zostaną uhonorowane pucharem i nagrodą. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają statuetki.

Wśród uczestników, którzy ukończą Maraton na RATY rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe, w tym nagroda główna (o wartości 500 zł – Maraton, Mini Maraton — 200 zł). Nagrody zostaną rozlosowane wśród obecnych uczestników biegów na oficjalnym zakończeniu w dniu 3 lipca podczas Pikniku Miejskiego organizowanego na terenie Parku MOS ZATOKA. Dzieci i młodzież niepełnoletnia biorą udział w losowaniu pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

Każdy uczestnik otrzyma kartę startową, na której będzie udokumentowane uczestnictwo w poszczególnych etapach, co upoważniać będzie do wejścia na basen.

Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu ZATOKA, Stowarzyszenie RIM TIM TEAM, Kompleks Rekreacyjno-Rehabilitacyny ZDROWE BRANIEWO Kryta Pływalnia.

Kategorie wiekowe:
• Kategoria OPEN kobiet i mężczyzn.
• Szkoły podstawowe mini- maraton.
• Szkoły gimnazjalne.
• Młodzież ponadgimnazjalna do lat 18-tu
• 19 lat -35 lat
• 36 lat – 45 lat
• 46 lat – 55 lat
• 56 lat +
• Nordic WalkingPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jakby #1920084 | 93.105.*.* 29 sty 2016 17:30

    Bozia stworzyła mnie do biegania to miałbym 4 kopytka piękną grzywę i ogon. A tak to biegnę jak mi maja sklep przy Elbląskiej zamknąc a jeszcze piwka bym sie napil

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages