Piątek, 13 grudnia 2019. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Popieramy swojego sołtysa: Bobrowiec

2016-01-31 21:53:01 (ost. akt: 2016-01-31 22:56:19)

Plebiscyt na Super Sołtysa 2016 nabiera tempa. Pierwszym zgłoszonym przez czytelników kandydatem jest pan Krzysztof Antoniak, sołtys Bobrowca.

- Chcieliśmy podziękować Sołtysowi za pełne zaangażowanie na rzecz wsi. Jako sołtys z poświęceniem i skutecznie realizuje wszelkie inicjatywy mające na celu rozwój Sołectwa. Dba o dobro mieszkańców Bobrowca oraz Rudłowa - tak uzasadniła mieszkanka Bobrowca kandydaturę sołtysa Bobrowca Krzysztofa Antoniaka do tytułu Super Sołtysa 2016 Powiatu Braniewskiego.

Przypomnijmy tylko, że rozpoczął się plebiscyt na Super Sołtysa 2016 roku Powiatu Braniewskiego. Głosowanie sms rozpoczniemy 9 lutego. Zakończymy 3 marca, kilka dni przed Dniem Sołtysa, które obchodzimy corocznie 11 marca.

Teraz prosimy o zgłaszanie kandydatów:

Zgłoś swojego sołtysa: Czekamy na Wasze zgłoszenia. Termin zgłaszania kandydatur upływa 22.02.2016 roku o godzinie 16. Przysyłacie kandydatury swoich sołtysów, najlepiej z dłuższym lub krótszym uzasadnieniem na adres: braniewo@gazetaolsztynska.pl

Szczegółowe informacje o naszym Plebiscycie podamy w najbliższym wydaniu "IKATA Gazety Braniewskiej" (05.02.2016) oraz na stronie braniewo.wm.pl.

Zobacz: Popierajcie swojego sołtysa

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages