Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Za nami pierwszy etap Braniewskiego Maratonu na Raty

2016-02-01 15:55:50 (ost. akt: 2016-02-01 16:00:28)

Autor zdjęcia: Archiwum Rim Tim Team

Bieg odbył się w niedzielę o godz. 11.00. Start mieścił się przy braniewskim basenie.

Zawodnicy mieli do pokonania dwie pętle prowadzące od parkingu przy pływalni przez park Miejskiego Ośrodka Sportu, bloki przy ul. Moniuszki trasę rowerową przy stadionie i ulicę Botaniczną. Łącznie ok. 4,2 km. W zawodach wzięli udział także młodsi biegacze oraz zawodnicy startujący w kategorii nordic walking. Najszybciej wśród panów trasę przebiegł Grzegorz Zahorski (13,57), a wśród pań Aleksandra Jakimczuk (16,43).

Kategorie wiekowe i wyniki:
1. Szkoły podstawowe mini- maraton.
2. Szkoły gimnazjalne.
3. Młodzież ponadgimnazjalna do lat 18-tu
4. 19 lat -35 lat
5. 36 lat – 45 lat
6. 46 lat – 55 lat
7. 56 lat +
8. Nordic Walking


maraton na Raty w obiektywie Rim Tim Team: TUTAJ

Braniewski Maraton na Raty to cykl sześciu biegów, które łącznie pozwolą zawodnikom przebiec dystans maratoński. Oficjalne zakończenie, podsumowanie i nagrodzenie uczestników zaplanowano na 3 lipca.
Maraton składać się będzie z 6 etapów. Biegi odbywać się będą raz w miesiącu w ostatni weekend w miesiącach styczeń – czerwiec. Każdy z etapów odbędzie się na innym dystansie i w innym miejscu co po zsumowaniu da wynik 42,195 km, czyli pełny Maraton. Dla dzieci szkół podstawowych wprowadzamy MINI MARATON na dystansie 6x1666m.
Udział w zawodach mogą wziąć wszyscy chętni bez przeciwwskazań lekarskich, osoby nieletnie za zgodą opiekunów prawnych. Odpłatność od każdego uczestnika wynosi 10zł, za uczestnictwo w jednym etapie (w tym wejście na basen).
Każdy kto ukończy maraton otrzyma pamiątkowy medal. Osoby, które zajmą pierwsze 3 miejsca w kategorii OPEN zostaną uhonorowane pucharem i nagrodą. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają statuetki.
Wśród uczestników, którzy ukończą Maraton na RATY rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe, w tym nagroda główna (o wartości 500 zł – Maraton, Mini Maraton — 200 zł). Nagrody zostaną rozlosowane wśród obecnych uczestników biegów na oficjalnym zakończeniu w dniu 3 lipca podczas Pikniku Miejskiego organizowanego na terenie Parku MOS ZATOKA. Dzieci i młodzież niepełnoletnia biorą udział w losowaniu pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.
Każdy uczestnik otrzyma kartę startową, na której będzie udokumentowane uczestnictwo w poszczególnych etapach, co upoważniać będzie do wejścia na basen.
Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu ZATOKA, Stowarzyszenie RIM TIM TEAM, Kompleks Rekreacyjno-Rehabilitacyny ZDROWE BRANIEWO Kryta Pływalnia.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. xyz #1922150 | 93.105.*.* 1 lut 2016 19:47

  Jestem ciekaw gdzie są Te osoby które reprezentują Braniewo poza obszarem naszego miasta w licznych zawodach sportowych a są nieobecni na miejscu!!!Gwiazdy?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages