Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Małą Księżniczką została Hanna Symonowicz, a Małym Księciem Mikołaj Dąbrowski

2016-06-06 10:45:55 (ost. akt: 2016-06-06 11:50:08)

Małą Księżniczką została Hanna Symonowicz (od lewej), a Małym Księciem Mikołaj Dąbrowski

Małą Księżniczką została Hanna Symonowicz (od lewej), a Małym Księciem Mikołaj Dąbrowski

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Zamknęliśmy głosownie w naszym plebiscycie. Przez półtora miesiąca dwanaścioro dzieci rywalizowało o tytuł Księżniczki i Księcia Powiatu Braniewskiego. Każdy pewnie przyzna, że był to trudny wybór. Małą Księżniczką została Hanna Symonowicz, a Małym Księciem Mikołaj Dąbrowski.

Aby wygrać, należało wysyłać sms'y na swoich faworytów. Szala przechylała się co jakiś czas na innego kandydata. W końcu w nocy z 24 na 25 maja konkurs został zakończony i niekwestionowanymi jego zwycięzcami zostali: Hanna Symonowicz i Mikołaj Dąbrowski.

Na drugich miejscach znaleźli się Nikola Lewko i Ryszard Domalewski, a na trzecich Małgosia Szocik i Filip Szustak.

Hanna Symonowicz z Braniewa 30 maja skończyła 10 miesięcy. Dziewczynka przepada za długimi spacerami i wycieczkami na basen. Nie boi się nowo poznanych ludzi i do każdego się uśmiecha. Uwielbia słuchać dziecięcych piosenek. Niedawno nawet zaczęła do nich "tańczyć" kołysząc się i wymachując rączkami w każdą możliwą stronę.
— Hania od samego początku pięknie przesypia całe noce. Marudzi tylko wtedy, gdy jest głodna lub trzeba jej przebrać pieluszkę, poza tym uśmiech nie znika jej z twarzy – mówi pani Monika, mama Małej Księżniczki. — Córka spać chodzi zazwyczaj o 20:00, wstaje o 6:00. Fajne jest to, że gdy się budzi, to nie płacze. Gaworzy i grzecznie czeka w łóżeczku, aż przyniosę jej butelkę z mlekiem. Posiłki to jedna z ulubionych części dnia. Hania lubi poznawać nowe smaki, zjada z apetytem wszystko co jej przygotuję.

3-letni Mikołaj Dąbrowski również pochodzi z Braniewa. Zwycięzca naszego plebiscytu to ukochany synek tatusia. Jest prawie zawsze uśmiechnięty. Czasami trochę łobuzuje. Lubi rysowanie i zabawy na świeżym powietrzu ze swoim starszym bratem Alanem. Jednak ulubionym zajęciem Małego Księcia jest taniec i śpiew. Jego mama mówi, że „tańczyć i śpiewać może wszędzie”.
— Mikołaj tańczy prawie wszędzie, w domu, u lekarza, na placu zabaw i spacerze — mówi mama małego artysty. — Naśladuje też różne układy taneczne i śpiewa trzymając w ręku coś jako mikrofon (spinacz, klamerkę lub kredkę). Śpiewa nawet bez podkładu muzycznego. Sama radość z tym kochanym chłopczykiem.

Małym zwycięzcom i ich rodzicom gratulujemy. A wszystkim, którzy brali czynny udział w naszej zabawie i głosowali na pociechy zgłoszone do plebiscytu serdecznie dziękujemy.

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages