środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Weź udział w rajdzie rowerowym!

2016-07-21 11:54:27 (ost. akt: 2016-07-21 13:31:21)

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Sportu Zatoka Braniewo przy współpracy z grupą rowerową Szybki Struś zapraszają wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na Rodzinny Rajd Rowerowy.

Rajd odbędzie się 30 lipca. Start o 9.00 z ul. Katedralnej. Uczestnicy będą mieli do pokonania ok. 25 km. Trasa zakończy się w parku MOS ZATOKA.

Zapisy w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Osoby niepełnoletnie mające ukończone 15 lat muszą przedstawić pisemną zgodę (kartę zgłoszeniową) rodzica lub opiekuna prawnego na udział w rajdzie. Osoby poniżej 15 roku życia mogą wziąć udział w rajdzie jedynie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

Celem rajdu jest popularyzacja roweru jako zdrowego środka lokomocji oraz turystyki rowerowej i krajoznawstwa. Rajd będzie też wspaniałą okazją do integracji mieszkańców.

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages