Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Podopieczni "Animalsów" czekają na nowy dom. Możesz też zostać wirtualnym opiekunem

2016-08-11 13:59:21 (ost. akt: 2016-08-12 10:42:03)
Leo także czeka na nowy dom

Leo także czeka na nowy dom

Autor zdjęcia: Archiwum OTOZ Animals

Dasza, Gapcio, Gucio, Kropka, Kulka, Kajtek, Leo, Orest, Sisi, Sylwester, Tomi, Vita — to zwierzęta pozostające pod opieką braniewskich "Animalsów". Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z nich.

— Mamy wspaniałe zwierzaki, które tylko czekają aż ktoś da im szansę — mówi Monika Hyńko, inspektor do spraw ochrony zwierząt OTOZ Animals. — Osoby, które zechcą podarować im nowy dom, prosimy o kontakt z OTOZ Animals pod nr tel. 781015201. Jeżeli marzycie o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, na stronie internetowej http://braniewo-otoz.strefa.pl/adopcje.htm możecie państwo też wybrać sobie zwierzaka do wirtualnej adopcji, a następnie wpłacić dowolną kwotę na nasze konto z dopiskiem imienia zwierzaka. Gdy wpłacona przez Państwo kwota wpłynie na nasze konto, na stronie z adopcjami zapiszemy na co została przeznaczona.

Nr konta dla darczyńców: 79 1600 1462 0008 6657 5050 6001 w tytule płatności wpisując "Wirtualna adopcja + imię zwierzęcia".

Czy adoptując wirtualnie zwierzę podejmuję jakieś zobowiązanie? Nie. Dokonując wpłatę na konto zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując wpłaty w kolejnym miesiącu, przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna.

Obecnie na adopcje czekają: Dasza, Gapcio, Gucio, Kropka, Kulka, Kajtek, Leo, Orest, Sisi, Sylwester, Tomi, Vita.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages