Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Kto ma Wielkie Serce w regionie?

2016-09-12 13:17:02 (ost. akt: 2016-11-07 20:49:24)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Zarko Kecman, freeimages.com

Niosą pomoc, są życzliwi i cierpliwi. Szukamy wyjątkowych lekarzy, pielęgniarek i położnych. A jest ich w naszym regionie wielu. Tym najbardziej wyjątkowym, których wybiorą nasi czytelnicy, przyznamy tytuły Wielkiego Serca. Już dziś czekamy na kandydatury!

Nasz plebiscyt potrwa do 7 listopada i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w regionie. Mogą wziąć w nim udział lekarze wszystkich specjalności oraz pielęgniarki i położne.

Tytuł Wielkiego Serca danego powiatu otrzyma lekarz, pielęgniarka lub położna z największą liczbą głosów w powiecie. Podkreślamy, że w głosowaniu powiatowym nie ma podziału na specjalności. Dodatkowo zostaną przyznane tytuły Wielkiego Serca na Warmii i Mazurach w kategoriach: stomatolog, okulista, ginekolog, lekarz rodzinny, chirurg, pielęgniarka i położna. Tu nie ma już dodatkowego głosowania. Tytuły otrzymają kandydaci, którzy będą mieli największą liczbę głosów w regionie (w głosowaniu w powiatach).

Jak zgłosić kandydata do tytułu Wielkie Serce? Wystarczy wysłać imię i nazwisko lekarza, pielęgniarki lub położnej na adres:

braniewo@gazetaolsztynska.pl

Ogłoszenie wyników Plebiscytu nastąpi 24-25 listopada na łamach tygodników lokalnych „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” oraz na stronach internetowych www.gazetaolsztynska.pl oraz dziennikelblaski.wm.pl.

Każdy kandydat może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału w Plebiscycie. W takim wypadku osoby głosujące na tego kandydata nie mają prawa do zwrotu poniesionych kosztów oddania na jego kandydaturę głosów, ani przeniesienia głosów na inną osobę


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages