Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Czytelnicy oceniają samorządowców. Zobacz kto prowadzi w plebiscycie „Tak czy nie dla władzy”

2016-09-16 10:02:46 (ost. akt: 2016-09-16 12:24:38)

Trwa nasz plebiscyt „Tak czy nie dla władzy”, w którym czytelnicy mogą ocenić radnych, prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów, przyznając im głos na "tak" lub na "nie". Będzie to rodzaj podsumowania zbliżającego się półmetka obecnej kadencji władz samorządowych. W powiecie braniewskim od dłuższego czasu na prowadzeniu są: Zbigniew Pietkiewicz- radny miejski we Fromborku oraz Franciszek Brewczak- radny gminy Płoskinia.

Radnego miejskiego we Fromborku mieszkańcy chwalą za naszym pośrednictwem już drugi raz. Pan Zbigniew Pietkiewicz wygrał plebiscyt na Super Sołtysa, który rozstrzygnęliśmy w lutym tego roku.

— Jestem naprawdę kolejny raz pozytywnie zaskoczony — mówi Zbigniew Pietkiewicz. — To wyróżnienie utwierdza mnie w przekonaniu, że jako radny idę w dobrym kierunku.

Radny Franciszek Brewczak również był zadowolony, że nasi czytelnicy doceniają jego pracę samorządową.
— Radnym jestem pierwszą kadencję i cieszy mnie, że mieszkańcy doceniają moją pracę — mówi pan Franciszek. — Zostałem samorządowcem, aby realizować postawione sobie cele. Jednym z nich jest dążenie do tego, aby w rozległej wsi jaką jest Chruściel powstał chodnik. Dziękuję raz jeszcze za oddane na mnie głosy.

Przypomnijmy: Tytuły najlepiej ocenianych samorządowców otrzymają ci, którzy będą mieli największą różnicę między opiniami negatywnymi i pozytywnymi, oczywiście na korzyść tych pozytywnych.

Poprzez głosowanie wybierzecie najlepiej ocenianych radnych gminy, miejskich i powiatowych danego powiatu. Trzem radnym, którzy otrzymają najwyższe notowania ze wszystkich powiatów dodatkowo przyznany zostanie tytuł najlepiej ocenianych radnych województwa warmińsko-mazurskiego.

Radni wojewódzcy, starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie będą oceniani na poziomie regionalnym. Tu także przyznamy tytuły: najlepiej ocenianego prezydenta, burmistrza, wójta, starosty i radnego wojewódzkiego.

Wyniki ogłosimy na łamach tygodników lokalnych oraz w Gazecie Olsztyńskiej.

Plebiscyt „Tak czy nie dla władzy” trwa do 17 października 2016 r. do godz. 23:59. Koszt smsa to 2,46 zł z Vat.Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages