środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Polub nas i wygraj zaproszenie!

2016-09-23 10:00:00 (ost. akt: 2016-09-23 10:35:44)

Autor zdjęcia: www.chatelet.pl

20 lat to wielka, nieustająca przygoda. To praca, to zabawa, to pasja, to chwile lepsze i gorsze, to po prostu kabaret. Tak kwituje swoją pracę Formacja Chatelet. Tą pasją, zabawą i dobrym humorem chcemy Państwa zaprosić do Braniewskiego Centrum Kultury.

Formacja Chatelet wystąpi w Braniewie 14 października o godz. 18.00. Cena biletu 35 zł.
Mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na występ kabaretu. Wystarczy, że polubicie nasz facebookowy post o występie Formacji Chatelet oraz nasz fanpage: Ikat Gazeta Braniewska. Na wasze "lajki" pod postem czekamy do poniedziałku, wtedy ze wszystkich zgłoszeń wylosujemy jedną osobę, do której trafi wejściówka.

Formacja Chatelet to kabaret założony w 1996 roku. Jego założycielem był Krzysztof Niedźwiedzki. Obecnie występuje w trzyosobowym składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Barbara Tomkowiak.
Pierwszy spektakl Formacji Chatelet nosił tytuł „Program Jedenasty”. Dzięki niemu kabaret zdobył pierwszą ważną nagrodę – Grand Prix przeglądu kabaretów PaKA w 1997 roku.
Trzon zespołu przez lata stanowili Adam Małczyk, Michał Pałubski i Adam Grzanka. Czasowo z zespołem występowali również Krzysztof Niedźwiedzki, Jerzy Jan Połoński, Paweł Rybak, Tomasz Jachimek i Marcin Sikora. W 2006 z zespołu odszedł Połoński, a w 2011 Adam Grzanka.
W 2013 roku Formacja Chatelet (ciągle w dwuosobowym składzie) rozpoczęła współpracę przy realizacji programu rozrywkowego Dzięki Bogu już weekend na antenie TVP2, gdzie Adam Małczyk i Michał Pałubski wcielili się w rolę konferansjerów. Towarzyszyła im w tej roli Barbara Tomkowiak. Nawiązana przy programie współpraca zaowocowała tym, że latem 2014 Barbara Tomkowiak zaczęła występować z Formacją Chatelet również na estradzie. Formalnie dołączyła do zespołu na Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej w Kielcach 1 września 2014.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages