Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Burmistrz na Forum Współpracy Biznesowej. Wszyscy partnerzy chcą współpracować

2016-10-06 10:50:20 (ost. akt: 2016-10-06 10:54:36)

Autor zdjęcia: Archiwum UM Braniewo

Burmistrz Monika Trzcińska uczestniczyła w Forum Współpracy Biznesowej obwodu kaliningradzkiego, które odbyło się 5 października w Olsztynie.

Podczas spotkania zaprezentowano wydarzenia turystyczne i sportowe w obwodzie kaliningradzkim. Odbyła się także dyskusja związana z pomocą finansową dla przedsiębiorców.

Burmistrz zainteresowana jest Programem Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020, możliwościami współpracy z partnerami z obwodu kaliningradzkiego.

Podczas spotkania doszło do rozmów burmistrz z zastępcą dyrektora Agencji ds. Współpracy Międzynarodowej i Międzyregionalnej Obwodu Kaliningradzkiego.

Ważnym punktem dnia było również spotkanie burmistrz Trzcińskiej z przedstawicielami Mamonowa (partnera m. Braniewa od 2007r). Rozmowy dotyczyły współpracy w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja. Podczas wizyty w Olsztynie przy rozmowach samorządowców Braniewa i Mamonowa towarzyszyła Dyrektor Sekretariatu Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk Małgorzata Samusjew.

Wszyscy partnerzy mają chęć do działania, omówiono plan na realizacje kolejnych
kroków w ramach projektowej współpracy.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wolf #2081603 | 83.11.*.* 6 paź 2016 12:11

    I BARDZO DOBRZE !!! To co zniszczą agresywne i wojownicze marionetki z rządu niech naprawiają biznesmeni, samorządowcy, handlowcy i zwykli obywatele. TO MY mieszkamy tuż przy granicy, TO MY będziemy ponosić skutki nieodpowiedzialnej i wojowniczej polityki, TO MY będziemy w razie czego stawiać opór podczas gdy rząd lsniących limuzyn naszych ,,wielkich" będzie mknął na zachód by utworzyć kolejny ,,rząd na uchodźctwie w jakimś luksusowym hotelu. Chcemy spokojnie żyć i handlować z sąsiadami.

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages