Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Ziutek znów szuka nowego domu

2016-10-13 12:17:23 (ost. akt: 2016-10-13 14:45:36)

Autor zdjęcia: Zbigniew Nowak

Ziutek to pies, którego zna pewnie wielu mieszkańców Braniewa. Ostatni raz pisaliśmy o nim, gdy Animalsi zwrócili się o radę do internautów, bo mieli wątpliwości co do tego czy pies powinien wrócić do bezdomnego właściciela. Wszyscy zgodnie twierdzili jednak, że czworonóg powinien być ze swoim panem, który już nie może się nim opiekować. Animalsi szukają Ziutkowi nowego opiekuna.

Ziutek pierwszy raz trafił do Animalsów zaraz po tym jak na jednej z braniewskich ulic znaleźli go młodzi ludzie. Pies miał wtedy ranną łapę. Po jej zszyciu trafił do schroniska. Zwierzaka często odwiedzał bezdomny mężczyzna, który na początku nie przyznawał się, że to jego pies.

Gdy stan Ziutka poprawił się Animalsi mieli wątpliwości co do tego czy oddać psa bezdomnemu właścicielowi. Poprosili o radę internautów. Ci nie mieli wątpliwości, że pies powinien wrócić do pana Stanisława. Zwłaszcza, że ten nie zgodził się na pójście do noclegowni, bo nie chciał zostawić psa.

— Widziałam codziennie jak ten pan chodzi z tym psem i jaki Ziutek jest z nim szczęśliwy. Według mnie każdy ma prawo do miłości, a zwłaszcza zwierzęta. Jestem pewna, że jego właściciel jest dla niego dobry i oddałby mu ostatni kęs jedzenia — napisała wtedy pani Magdalena.

W końcu pies wrócił do bezdomnego mężczyzny, który teraz został aresztowany i nie może się nim już opiekować. Animalsi szukają mu nowego opiekuna. Osoby, które mogą zaopiekować się Ziutkiem prosimy o kontakt z OTOZ Animals pod nr tel. 781015201.

Jeśli chciałbyś pomóc, a nie możesz adoptować psa, dokonaj wirtualnej adopcji.
Na stronie z adopcjami http://braniewo-otoz.strefa.pl/adopcje.htm możecie Państwo wybrać sobie zwierzaka do wirtualnej adopcji, a następnie wpłacić dowolną kwotę na konto z dopiskiem imienia zwierzaka. Gdy wpłacona przez Państwo kwota wpłynie na konto Animalsów, na stronie z adopcjami zapiszą oni na co została przeznaczona.
Nr konta dla darczyńców: 79 1600 1462 0008 6657 5050 6001
w tytule płatności wpisując "Wirtualna adopcja + imię zwierzęcia".
Paypal: m.hynko@otoz.pl
Czy adoptując wirtualnie zwierzę podejmuję jakieś zobowiązanie?
Nie. Dokonując wpłaty zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując wpłaty w kolejnym miesiącu, przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olo #2087987 | 37.128.*.* 13 paź 2016 14:49

    To w baraniewku są bezdomni?!?!?! popatrz Pan... a Penkalski chce budować kryte korty tenisowe na koszt podatnika a nie pomagać wyjść z bezdomności....

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages