Sobota, 23 lutego 2019. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Konkurs na projekt pojemnika do segregacji i zbierania plastikowych nakrętek

2016-10-13 12:59:29 (ost. akt: 2016-10-13 13:01:09)

Fundacja "Żółty Szalik" w ramach projektu "Ekologicznie zakręceni" ogłasza konkurs na projekt pojemnika do segregacji i zbierania plastikowych nakrętek.Konkurs trwa do 14 października do godz. 15.00. 
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z miasta i gminy Braniewo, Frombork oraz Lelkowo.


W konkursie wezmą udział prace plastyczne wykonane dowolną techniką. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę. Każda praca musi zawierać na odwrocie metryczkę, w której powinny być zawarte 
dane autora pracy oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. 


Prace konkursowe prosimy dostarczać do biura fundacji przy ul. Gdańskiej 19 lub biura Centrum Spotkań i Aktywności Społecznej przy ul. Braniewskiej 11 we Fromborku. 


Cele konkursu: rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej, kształtowanie u dzieci poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą, ograniczenie dewastacji środowiska w powiecie braniewskim poprzez segregację korków.

Więcej informacji: TUTAJ

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna 
 Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages