środa, 26 września 2018. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Uroczysta gala w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Zwycięzcy odebrali statuetki

2016-11-03 10:30:00 (ost. akt: 2016-11-03 10:01:15)

W gronie laureatów znalazł się Zbigniew Pietkiewicz, radny z Fromborka (w środku)

W gronie laureatów znalazł się Zbigniew Pietkiewicz, radny z Fromborka (w środku)

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

W piątek w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie odbyła się uroczysta gala na której poznaliśmy zwycięzców dwóch akcji: "Inwestycja Roku 2015" oraz "TAK czy NIE dla władzy". Na scenie wystąpiła ukraińska artystka Tetiana Aleksandrowna Galitsyna. To mistrzyni sztuki animacji piaskowej i malowania światłem. Tetiana Galitsyna zaczarowała jury i została finalistką 6 edycji Mam Talent.

Oprócz części artystycznej, oczywiście była też część oficjalna. I to bardzo ważna, bo tego dnia rozstrzygnęliśmy dwa prestiżowe plebiscyty. Po długich oczekiwaniach poznaliśmy zwycięzców!

Przez ostatnie tygodnie czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej ”i „Dziennika Elbląskiego" głosowali na najlepszych samorządowców regionu. Plebiscyt „TAK czy NIE dla władzy” wzbudził wielkie zainteresowanie. Czytelnicy mieli okazję ocenić samorządowców. Do rąk laureatów trafiły statuetki. Zostały one przyznane w siedmiu kategoriach: prezydent/burmistrz, wójt, starosta, radny miejski, radny gminy, radny powiatowy i radny wojewódzki.
W gronie laureatów znalazł się Zbigniew Pietkiewicz, radny z Fromborka.

— Naprawdę jestem bardzo zadowolony, to wielkie wyróżnienie znaleźć się w pierwszej trójce. To moja pierwsza kadencja w samorządzie. Staram się docierać do ludzi, rozmawiać i na ile mogę pomagać. Dla mnie każda sprawa jest tak samo ważna.

W piątek rozstrzygnięto także plebiscyt „Inwestycja Roku 2015”. Wzorem ubiegłorocznego konkursu, podczas którego czytelnicy wybierali najlepszą inwestycję ostatniego ćwierćwiecza, stworzyliśmy kolejną okazję do oceny. Tym razem mieszkańcy regionu mieli szansę docenić najciekawsze i najbardziej imponujące inwestycje powstałe w 2015 roku. Podczas uroczystej gali do najlepszych trafiły statuetki w pięciu kategoriach: społeczna odpowiedzialność biznesu, inwestycja przyjazna środowisku, wykorzystanie środków unijnych, inwestycja w rozwój edukacji i kultury, inwestycja przyjazna rodzinie i mieszkańcom. W kategorii "Inwestycje w rozwój kultury i edukacji" na drugim miejscu znalazła się rewitalizacja starego miasta we Fromborku.

Zobacz więcej: TUTAJ

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages