Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

SOSW ma już 30 lat

2016-11-07 12:34:20 (ost. akt: 2016-11-07 12:51:19)

Autor zdjęcia: Archiwum starostwa

W dniu 27 października 2016 r. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Braniewie obchodził piękny jubileusz. 30-lat temu w dniu 1 września 1980 r. w szkole rozległ się pierwszy dzwonek.

Na uroczystość przybyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Braniewie w osobach: Wicestarosta Artur Mieczaniec, Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Kłębucki, Etatowy Członek Zarządu Mirosław Kudliński oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Jolanta Skuratko. Nie zabrakło również przedstawicieli samorządów z terenu Powiatu Braniewskiego, służb mundurowych oraz dyrektorów braniewskich jednostek oświatowych.

Uroczystą akademię otworzyła Dyrektor SOSW Dorota Wiśniewska, która po przywitaniu gości przybliżyła historię Ośrodka. Z okazji jubileuszu Starosta Braniewski Leszek Dziąg przyznał Pani Dyrektor nagrodę za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno- wychowawczej, którą w jego imieniu wręczył Wicestarosta Braniewski. Następnie zaproszeni goście na ręce dyrekcji złożyli życzenia i kwiaty.

W części artystycznej na deskach BCK wychowankowie Ośrodka przedstawili w formie bajki historię Ośrodka od momentu uruchomienia pierwszej szkoły do dnia dzisiejszego. Historyjka nosiła tytuł „O królu Mrożku i królewnie Śnieżce”.

Kończąc część oficjalną Dyrektor zaprosiła gości i pracowników Ośrodka na poczęstunek oraz tort okolicznościowy, który przygotowali uczniowie i nauczyciele Ośrodka.Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages