Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Obradowali strażacy ochotnicy

2016-12-05 14:25:43 (ost. akt: 2016-12-05 14:52:30)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

W sobotę (3 grudnia) odbył się IV Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Braniewie. W obradach uczestniczyło 28 delegatów, spośród 38 członków OSP wybranych na zjazdach gminnych, członkowie ustępującego zarządu oraz zaproszeni goście.

Zjazd odbył się w Spichlerzu Mariackim w Braniewie. Wśród zaproszonych gości obecny był starosta braniewski Leszek Dziąg, przedstawiciele reprezentujący władze miasta Braniewa i Pieniężna oraz kapelan powiatowy pożarnictwa ks. Leszek Galica.

Gości oraz uczestników zjazdu powitał dh. Tomasz Sielicki, który również złożył sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatowego ZOSP RP z minionej kadencji. Po wysłuchaniu sprawozdań i dyskusji uczestnicy zjazdu udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi. Obrady to również okazja do złożenia podziękowań dla osób współpracujących z ZP ZOSP RP w Braniewie oraz członków ustępującego zarządu.

Zjazd ponownie wybrał na Prezesa dh. Tomasza Sielickiego, który również został wybrany jako przedstawiciel do ZOW ZOSP RP w Olsztynie na kadencję 2017 – 2022.


mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w BraniewieSkład prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Braniewie:
I. Prezes dh. Tomasz Sielicki
II. V-ce Prezes dh. Aleksander Popowicz
III. V-ce Prezes dh. Ryszard Żemier
IV. Sekretarz dh. Damian Krasiński
V. Skarbnik dh. Bogusław Zych


Członkowie:
- mł. bryg. Władysław Szczepanowicz
- dh. Jerzy Welke
- dh. Mirosław Kudliński
- dh. Jarosław Byczko
Komisja rewizyjna:
Przewodnicząca – dh. Krystyna Lewańska
Sekretarz – dh. Michał Horak
Członek – dh. Zdzisław Piegdoń


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

       

 
 
 
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages