Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Dwóch poszukiwanych zatrzymanych w jeden dzień

2016-12-29 11:05:38 (ost. akt: 2016-12-29 11:35:29)

Autor zdjęcia: archiwum policji

Zatrzymano dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Za jednym z mężczyzn wydano list gończy za oszustwa i niealimentację, za drugim ustalenie miejsca pobytu w zawiązku z nieuiszczoną 100 zł grzywną.

Jeden dzień potrzebny był policjantowi, aby ustalić miejsce przebywania dwóch poszukiwanych przez sąd mężczyzn. 48-letni mieszkaniec Braniewa został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie miasta. Poszukiwany był listem gończym za oszustwa i niealimentację. Jeszcze tego samego dnia został osadzony w zakładzie karnym.

Za drugim mężczyzną, 24-letnim mieszkańcem gm. Braniewo, sąd wydał nakaz w związku z nieuiszczeniem 100 zł grzywny za wyłudzenie przejazdu miejskimi środkami komunikacji. Wizyta policjantów odświeżyła 24-latkowi pamięć, który w obecności funkcjonariuszy wpłacił grzywnę i w ten sposób uniknął więzienia.

Powyższy przykład pokazuje, że warto pamiętać, iż każda kwota grzywny nałożonej przez sąd jest wymagalna. Próby niezapłacenia kary, ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości mogą zakończyć się wizytą policyjnego patrolu.

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages