Nasza drużyna na drugim miejscu! Piotr Szpigiel na podium

2017-01-16 12:14:24(ost. akt: 2017-01-16 12:17:16)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

14 stycznia reprezentanci 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej startowali w III Ćwierćmaratonie Komandosa "Czarno to widzę". Braniewska drużyna zajęła 2 miejsce. Indywidualnie najlepiej spisał się kpt. Piotr Szpigiel, który ukończył bieg na drugiej pozycji.

Zawodnicy na trasę wyruszyli w pełnym umundurowaniu i z plecakiem ważącym minimum 10 kilogramów. Oficjalnie do pokonania mieli 10 550 metrów. Nieoficjalnie było o 700 metrów więcej.

Najlepiej z naszych zawodników spisał się kpt. Piotr Szpigiel, który z czasem 44:47 ukończył bieg na drugim miejscu. Przed nim był tylko plut. Artur Pelo (43:48). Z wymagającą zimową trasą bardzo dobrze poradzili sobie także st. szer Piotr Butkiewicz, który z czasem 54:50 zajął 24 miejsce, mł. chor. Mariusz Sobierski, który uplasował się na 34 miejscu (56:08) oraz ppor. Łukasz Kempiński (134 miejsce, czas: 1:09:23).

Wyniki naszych zawodników pozwoliły im na zajęcie drużynowo 2 miejsca. W porównaniu z rokiem ubiegłym nasza ekipa awansowała o jedno miejsce w klasyfikacji drużynowej. Gratulujemy!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: