środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Policja podsumowała WOŚP: Było bezpiecznie

2017-01-16 14:44:17 (ost. akt: 2017-01-16 14:49:04)

Policjanci podsumowują zabezpieczenie XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – nie było żadnych incydentów związanych z bezpieczeństwem wolontariuszy.

Zanim rozpoczął się XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zadbaliśmy, aby wolontariusze przypomnieli sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas kwest ulicznych. Na spotkaniu z dziećmi i młodzieżą w Braniewskim Centrum Kultury dzielnicowa mówiła o dostępności policyjnych patroli, czuwających nad bezpiecznym przebiegiem kwest i samej imprezy, a także o konieczności przestrzegania regulaminu wolontariusza WOŚP. Podkreśliła, że żadna puszka wraz z datkami nie jest warta ludzkiego zdrowia i życia, a wszelkie próby zaboru puszek należy natychmiast zgłaszać do Policji.

W dniu finału na ulicach miasta skierowano dodatkowe służby policyjne, w tym nieoznakowane, które patrolując miasto miały baczną uwagę na orkiestrowe patrole wolontariuszy. Nie odnotowaliśmy żadnego incydentu związanego z przebiegiem WOŚP, wszyscy wolontariusze bezpiecznie dotarli do Sztabu WOŚP z zebranymi datkami.

Komenda Powiatowa Policji w Braniewie


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. loki #2161043 | 81.15.*.* 16 sty 2017 17:02

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. nawet nie zebrali na pensje dla owsiaka sekretarki

  2. ziomek #2161013 | 83.21.*.* 16 sty 2017 16:21

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Cos ostatnio nie wspieracie zbyt aktywnie wosp....czarne wilki zabronily bo im kasa uciekla,

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages