Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

W ZSZ nowa edycja programu ERASMUS+

2017-02-03 11:15:28 (ost. akt: 2017-02-03 11:22:03)

Dzięki zaangażowaniu i wielomiesięcznym staraniom pani dyrektor Joanny Sokół oraz nauczycielek pani Anny Sydor-Sokół, pani Reginy Starukiewicz i pani Haliny Smogór, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie rozpoczęli realizację I edycji programu unijnego Erasmus+ pod nazwą „Język i zawód kluczem do sukcesu”.

8 stycznia 15-osobowa grupa uczniów rozpoczęła staż zawodowy w Eberswalde w Niemczech. Wyjazd jest otwarciem drogi do sukcesu zawodowego uczniów trzech specjalizacji: technik logistyki, technik hotelarstwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Program zakłada udział młodzieży w praktykach zawodowych, które odbywają się w niemieckich firmach logistycznych, restauracjach i hotelach.

Młodzież przygotowywała się do wyjazdu uczestnicząc w kursach języka angielskiego i niemieckiego oraz lekcjach kulturoznawczych ze szczególnym naciskiem na język specjalistyczny. Efektem końcowym tych spotkań było stworzenie słowniczków niemiecko-polskich na potrzeby każdego kierunku kształcenia.

Wyjazd młodzieży poprzedzony został wizytą monitorującą, której celem było nawiązanie kontaktów z właścicielami firm, w których odbywać się będą praktyki zawodowe.

Na potrzeby projektu utworzona została witryna internetowa, do której odwiedzin wszystkich serdecznie zapraszamy. Przekierowanie na jej adres następuje po kliknięciu w zakładkę „Projekt Język i zawód kluczem do sukcesu” na stronie internetowej ZSZ.

http://d00rfr.webwavecms.com/

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages