Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Mieszkańcy zdecydują na co przeznaczyć pieniądze z budżetu obywatelskiego

2017-02-20 12:00:00 (ost. akt: 2017-02-20 12:18:30)

Łańcuch przeżycia, modernizacja zaplecza sportowego przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3, zagospodarowanie terenu przy ul. Długiej, modernizacja parkuru na terenie zabytkowej stajni. To propozycje inwestycji zgłoszonych w ramach budżetu obywatelskiego. Teraz do mieszkańców należy decyzja, która z nich zostanie zrealizowana.

6 propozycji zadań zgłoszono do Urzędu Miasta w ramach budżetu obywatelskiego. Dwie z nich: "modernizacja pomieszczeń harcerskiej świetlicy dla dzieci i młodzieży" oraz "remont, modernizacja i doposażenie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Braniewie", zostały odrzucone. Ostatecznie pod głosowanie zostanę poddaną:"Łańcuch przeżycia - widzisz - reaguj i działaj!", "Modernizacja zaplecza sportowego przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie", "Zagospodarowanie terenu przy ul. Długiej w Braniewie (teren przy byłym kąpielisku miejskim) poprzez wykonanie drobnej infrastruktury", "Modernizacja parkuru na terenie zabytkowej stajni - ul. Moniuszki 9 w Braniewie". Więcej informacji na temat konkretnych zadań na portalu: braniewiak.pl

Więcej na temat poszczególnych projektów: TUTAJ

Głosowanie nad propozycjami zadań odbędzie się od 20 do 28 lutego 2017 r. w: Punkcie Informacji Turystycznej przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie ul. Katedralna 7 i Urzędzie Miasta w Braniewie ul. Kościuszki 111.
Karty do głosowania otrzymać można w godzinach urzędowania w sekretariacie Urzędu Miasta w Braniewie, Punkcie Informacji Turystycznej bądź pobrać ze strony internetowej. Wyniki konsultacji zostaną ogłoszone do 3 marca.

Urna do głosowania zlokalizowana będzie:
1) w Punkcie Informacji Turystycznej w godzinach pracy : poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 9.00 - 17.00; środa 9.00 – 15.00; sobota 8.00 - 14.00 .
2) w Urzędzie Miasta w Braniewie ( I piętro) w godzinach urzędowania : poniedziałek 8.00 – 16.00; wtorek – piątek 7.00 – 15.00.


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ??? #2186600 | 81.15.*.* 20 lut 2017 20:30

    a może tak przyśpieszone wybory???

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages