Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Czy bezpiecznie korzystasz z drogi?

2017-02-16 12:13:17 (ost. akt: 2017-02-16 12:14:26)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Braniewie

Kolejne spotkania dzielnicowych i policjanta ruchu drogowego z pracownikami, na których poruszana jest tematyka bezpieczeństwa pieszego odbyły się w Piekarni Warmińskiej. Blisko 40 osób miało okazję nie tylko wysłuchać funkcjonariuszy i porozmawiać o obowiązujących przepisach.

Przypominamy, że inicjatywa braniewskich policjantów, aby rozmawiać o bezpieczeństwie niechronionych uczestników ruchu drogowego z pracownikami naszych firm skierowana jest do wszystkich chętnych pracodawców. Niektórzy z nich wyszli z inicjatywą zakupu elementów odblaskowych dla swoich pracowników. Wszystko po to, aby droga do pracy była bezpieczna.

W środę (15.02) dzielnicowa i policjant ruchu drogowego spotkali się z 38 pracownikami Piekarni Warmińskiej. Większość z nich to kierowcy, którzy z własnego doświadczenia wiedzą, jakie zagrożenie może stworzyć dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego, niewidoczny pieszy. Policjanci uświadamiali, że z chwilą opuszczenia samochodu kierowca staje się pieszym i te same spostrzeżenia, uwagi jakie mamy wobec pieszych, należy brać do siebie. Apelowali aby każdy pieszy, nawet ten chodzący ulicami miasta, nosił element odblaskowy. O zmroku pieszy z elementem odblaskowym widoczny jest nawet z odległości 150 m. Bez odblasku zaledwie z 30-40 m. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję porozmawiać o obowiązujących przepisach prawa.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. skąd 38 #2184498 | 88.220.*.* 17 lut 2017 09:47

  bo zdjęcie pokazuje jedno z dwóch spotkań jakie się odbyły tego dnia

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Marian #2184481 | 81.219.*.* 17 lut 2017 09:26

  A na zdjęciu są 23 osoby nie licząc pani policjantki. Trzeba było napisać około 20 osób, a nie blisko 40 osób. Pan redaktor powinien iść na dodatkowe zajęcia z matematyki.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages