środa, 26 września 2018. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Klub Podróżnika zaprasza na kolejne spotkanie

2017-02-21 08:26:22 (ost. akt: 2017-02-21 09:30:25)

Klub Podróżnika serdecznie zaprasza na spotkanie z ojcem Pawłem Gałłą SVD, który opowie uczestnikom o Madagaskarze.

Spotkanie odbędzie się 28 lutego o godz. 17.00 w Czytelni dla Dorosłych MBP.

Spotkania Klubu Podróżnika skupiają wokół idei podróży ludzi, którzy odwiedzili ciekawe miejsca, snują plany podróżnicze lub po prostu marzą o poznawaniu świata. Stanowią doskonałą okazję do zdobycia z „pierwszej ręki” praktycznych wskazówek, przydatnych w podróży po danym kraju, mieście czy regionie.

O. Paweł Gałła SVD urodził się 27 czerwca 1972 w Złotowie. W rodzinnym mieście ukończył szkołę podstawową i zawodową. W 1989 roku uzyskał dyplom czeladnika, jako wykwalifikowany ciastkarz-cukiernik. W 1990 roku wstąpił do Zgromadzenia Słowa Bożego i rozpoczął roczny Postulat w Laskowicach Pomorskich. Po rocznym Nowicjacie powrócił w rodzinne strony, by kontynuować swoją edukację w Technikum Spożywczym w Krajence k/Złotowa i zdać maturę. W 1995 roku ponownie został przyjęty do Werbistów i rozpoczął studia filozoficzno-teologiczne w Nysie, które kontynuował w Pieniężnie. Święcenia kapłańskie otrzymał 26 maja 2002 roku. Po nich udał się na miejsce swego misyjnego przeznaczenia, na Madagaskar. W latach 2011-2013 odbył studia katechetyczne w Instytucie Katolickim w Paryżu, który ukończył dyplomem licencjackim. W 2013 roku, podjął pracę w Polskiej Prowincji, w Werbistowskim Centrum Młodych TABOR.
Lubi grać na gitarze i uwielbia naukę o Aniołach…


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


 
 
 
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages