Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

„SpoKREWnieni służbą” - oddaj krew wspólnie z policjantami

2017-03-24 14:07:12 (ost. akt: 2017-03-24 14:09:26)

W najbliższy wtorek, 28 marca o godz. 10.00 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Braniewie odbędzie się kolejna akcja poboru krwi. Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno honorowych dawców krwi jak i osoby w przedziale wiekowym 18-65 lat, które chciałyby oddać krew po raz pierwszy, a nie są funkcjonariuszami.

Oddanie tego cennego daru, którym jest krew to szansa na uczynienie własnego życia jeszcze bardziej wartościowym. Tak naprawdę powód oddania krwi może zejść na drugi plan, gdyż liczy się przede wszystkim jedno – że każdy z osobna i wszyscy razem pomagamy w ten sposób innym ludziom.

Pamiętaj o zabraniu ze sobą dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym twoją tożsamość i nr PESEL np.:
- dowód osobisty, prawo jazdy, paszport,
- dawca wielokrotny- również legitymację Honorowego Dawcy Krwi

Każdy kto zgłasza się do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty, wyspany oraz po spożyciu lekkostrawnego i niskokalorycznego posiłku ( np. pieczywo, chuda wędlina, warzywa, owoce) i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 h przed oddaniem krwi.

Oddając krew pomagamy osobom potrzebującym, które przechodzą niejednokrotnie ciężkie operacje w wyniku wypadku lub choroby.
Liczymy na Twoja obecność.

Zapraszamy do jednostki policji na godz. 10.00, zarówno honorowych dawców jak i osoby w przedziale wiekowym 18-65 lat, które chciałyby oddać krew po raz pierwszy. Akcja odbywa się pod hasłem „SpoKREWnieni służbą”pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

AK

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages