Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ. Ogólnopolska akcja służb podległych MSWiA

2017-03-28 13:53:32 (ost. akt: 2017-03-28 14:00:34)

We wtorek (28.03) w braniewskiej jednostce policji oddawano honorowo krew w związku z obchodzonym 1 marca Narodowym Dniu Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” - święta ustanowionego na cześć żołnierzy zbrojnego podziemia, którzy przelali krew w obronie niepodległości naszego kraju.

Pierwszego dnia marca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - święto ustanowione na cześć żołnierzy zbrojnego podziemia, którzy przelali krew w obronie niepodległości naszego kraju. Funkcjonariusze braniewskiej policji, by oddać hołd tym żołnierzom, biorą aktywny udział w akcji krwiodawstwa "SpoKREWnieni służbą", nad którą patronat objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Wraz z policjantami i pracownikami cywilnymi jednostki do akcji włączyli się czynnie policjanci z Komisariatu Policji w Ornecie, funkcjonariusze Służby Więziennej z Braniewa, żołnierze 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej, członkowie braniewskiego Klubu HDK PCK "Niebieska Kropla" oraz mieszkańcy powiatu braniewskiego. Ze strony kierownictwa krew oddawał również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie, nadkom. Krzysztof Pytlarczyk.

Dzisiejsza akcja to ponad 30 krwiodawców i kolejne 13,5 litra bezcennego leku. "Przelana krew" trafi do najbardziej potrzebujących.

W sumie z braniewskiej komendy popłynęło już blisko 279 litrów krwi.

KWP/AKPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. złosliwiec II sortu #2212078 | 93.105.*.* 29 mar 2017 17:06

  Jacy wyklęci, przez kogo? Ci wyklęci nie mają czasami krwi na rękach? To pytania do "czcicieli" tychże wyklętych czy przeklętych przez ich ofiary i ich rodziny.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. uou #2211440 | 188.146.*.* 28 mar 2017 22:02

  tm na zdjęciu jest taki pan w koszuli koloru dziwnego. wygląda jakby go pszczoły pogryzły.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. didi #2211081 | 79.186.*.* 28 mar 2017 16:49

  osoba oddająca krew tego dnia nie powinna pracować gdyż jej organizm jest osłabiony więc zastanawia mnie czy policjanci byli na wolnym czy poszli na wolne po oddaniu krwi?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages